fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар: “Робимо HR департамент видимим для лідерів і колег. Практичні поради від HR інфлюєнсерів”

26/ 06/ 2024
  Хочете, щоб ваша робота в HR стала більш помітною для керівництва та колег? Запрошуємо на відкриту онлайн зустріч від HR PRO Association, де у форматі мастермайнду обговоримо, як зробити роботу видимою та створимо практичний tool kit порад та рекомендацій для цього. Відвідати захід варто, якщо: Виконуєте 1000 і 1 задачу, а керівники все ще запитують, чим займається HR. Хочете навчитися запаковувати та продавати важливі HR-рішення стейкхолдерам та впроваджувати їх у життя. Цікаво почути, як особистий бренд HR впливає на EVP компанії та поговорити про сучасний тренд EGC (Employee Generated Content — контент про компанію, який генерують співробітники). Хочете познайомитися з номінантами премії HR Pro Awards 2024 в категорії HR Influencer? Модерує захід переможниця HR Influencer 2023 — Людмила Каплій, HRD в AB Games, членкиня Правління Асоціації кар’єрних консультантів України. Хто ділиться своєю експертизою? Наші спікери — HR-експерти та номінанти премії HR Pro Awards 2024: Анна Соловей — HR менеджер Групи ПЗУ Україна. Злата Тягунова — PhD, кар’єрна та HR консультантка, HR Trendwatcher. Каріне Папікян — HR консультантка, експертка, менторка, SHRM-SCP. Юлія Істапенко — HR-експертка. Оксана Оприско — HRD CHI Software, Career Advisor, Business Consultant. Олена Саєнко — ex HRBP EOS Data Analytics, Founder HR агенції Saenko Talentify. Участь БЕЗОПЛАТНА Реєстрація обовязкова: https://forms.gle/orz456JqkGPMkeF5A Оберіть свого фаворита! На цій зустрічі ви зможете познайомитись з номінантами премії HR Pro Awards 2024 у номінації HR Influencer та обрати свого фаворита, адже переможець у цій категорії буде визначатися за допомогою онлайн голосування. Не пропустіть можливість підвищити свою видимість у HR-сфері та отримати цінні поради від провідних експертів! 

Хочете, щоб ваша робота в HR стала більш помітною для керівництва та колег?

Запрошуємо на відкриту онлайн зустріч від HR PRO Association, де у форматі мастермайнду обговоримо, як зробити роботу видимою та створимо практичний tool kit порад та рекомендацій для цього.

Відвідати захід варто, якщо:

  • Виконуєте 1000 і 1 задачу, а керівники все ще запитують, чим займається HR.
  • Хочете навчитися запаковувати та продавати важливі HR-рішення стейкхолдерам та впроваджувати їх у життя.
  • Цікаво почути, як особистий бренд HR впливає на EVP компанії та поговорити про сучасний тренд EGC (Employee Generated Content — контент про компанію, який генерують співробітники).
  • Хочете познайомитися з номінантами премії HR Pro Awards 2024 в категорії HR Influencer?

Модерує захід переможниця HR Influencer 2023 — Людмила Каплій, HRD в AB Games, членкиня Правління Асоціації кар’єрних консультантів України.

Хто ділиться своєю експертизою?

Наші спікери — HR-експерти та номінанти премії HR Pro Awards 2024:

  • Анна Соловей — HR менеджер Групи ПЗУ Україна.
  • Злата Тягунова — PhD, кар’єрна та HR консультантка, HR Trendwatcher.
  • Каріне Папікян — HR консультантка, експертка, менторка, SHRM-SCP.
  • Юлія Істапенко — HR-експертка.
  • Оксана Оприско — HRD CHI Software, Career Advisor, Business Consultant.
  • Олена Саєнко — ex HRBP EOS Data Analytics, Founder HR агенції Saenko Talentify.

Участь БЕЗОПЛАТНА

Реєстрація обов’язкова: https://forms.gle/orz456JqkGPMkeF5A

Оберіть свого фаворита!

На цій зустрічі ви зможете познайомитись з номінантами премії HR Pro Awards 2024 у номінації HR Influencer та обрати свого фаворита, адже переможець у цій категорії буде визначатися за допомогою онлайн голосування.

Не пропустіть можливість підвищити свою видимість у HR-сфері та отримати цінні поради від провідних експертів! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: