fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар “Резюме, яке привертає увагу”

02/ 02/ 2024
  📣 07 лютого о 18:00 за Києвом Ferrexpo Education Hub запрошує на безкоштовний вебінар на тему: Резюме, яке привертає увагу. Вебінар про те, як створити резюме, що стане квитком до роботи вашої мрії! Про що: Пишемо без шаблонів, а створюємо резюме під себе Як донести свою унікальність до роботодавця Вивчаємо важливі деталі та нюанси оформлення Рекомендації та відповіді на питання учасників. Приходьте на вебінар зі своїми резюме, будемо вдосконалювати  їх разом. Спікерка: Анна Меламед Кар’єрна коучиня, консультантка та профорієнтаторка дорослих, практика з 2013 року. Консультантка в методі Позитивної психотерапії, ігротехнік та авторка психологічних та коучингових ігор. Бізнес-тренерка та фасилітаторка. Лекторка Школи кар’єрних консультантів Indigo Tech Recruters, постійна експертка проекту “Центр кар’єри та працевлаштування НАУКМА”. 📌 Захід безкоштовний, проте реєстрація на вебінар обовязкова. 🖌 Приєднуйтесь! Зареєструйтесь прямо зараз: https://forms.gle/VL8FNkfMb2xg4wb28 До зустрічі!   📌 Щоб не пропустити важливі події та мати доступ до корисного контенту, пропонуємо приєднатися до Хабу: ✍️ Приєднайтеся до Telegram-каналу Освітнього хабу Ferrexpo, щоб першими отримувати посилання на безкоштовні івенти, а також запис усіх  навчальних вебінарів. ✍️ Чат-бот: https://t.me/ferrexpoeducationhub_bot ✍️ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBYudaNIXcSWl6rOg5_8yHA ✍️ Сайт: http://education-hub.ferrexpo.ua ✍️ Facebook: https://www.facebook.com/FerrexpoEduHub/ Івент у фейсбук

📣 07 лютого о 18:00 за Києвом Ferrexpo Education Hub запрошує на безкоштовний вебінар на тему: Резюме, яке привертає увагу.

Вебінар про те, як створити резюме, що стане квитком до роботи вашої мрії!

Про що:

  • Пишемо без шаблонів, а створюємо резюме під себе
  • Як донести свою унікальність до роботодавця
  • Вивчаємо важливі деталі та нюанси оформлення
  • Рекомендації та відповіді на питання учасників.

Приходьте на вебінар зі своїми резюме, будемо вдосконалювати  їх разом.

Спікерка: Анна Меламед

Кар’єрна коучиня, консультантка та профорієнтаторка дорослих, практика з 2013 року. Консультантка в методі Позитивної психотерапії, ігротехнік та авторка психологічних та коучингових ігор. Бізнес-тренерка та фасилітаторка. Лекторка Школи кар’єрних консультантів Indigo Tech Recruters, постійна експертка проекту “Центр кар’єри та працевлаштування НАУКМА”.

📌 Захід безкоштовний, проте реєстрація на вебінар обов’язкова.

🖌 Приєднуйтесь! Зареєструйтесь прямо зараз: https://forms.gle/VL8FNkfMb2xg4wb28

До зустрічі!

 

📌 Щоб не пропустити важливі події та мати доступ до корисного контенту, пропонуємо приєднатися до Хабу:

✍️ Приєднайтеся до Telegram-каналу Освітнього хабу Ferrexpo, щоб першими отримувати посилання на безкоштовні івенти, а також запис усіх  навчальних вебінарів.

✍️ Чат-бот: https://t.me/ferrexpoeducationhub_bot

✍️ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBYudaNIXcSWl6rOg5_8yHA

✍️ Сайт: http://education-hub.ferrexpo.ua

✍️ Facebook: https://www.facebook.com/FerrexpoEduHub/

Івент у фейсбук

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: