fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар: Рефлексія як спосіб емоційного відновлення

03/ 11/ 2023
  Мабуть кожен з нас сьогодні знає, або хоча б чув, що таке рефлексія і як важливо рефлексувати не лише дорослим, а й дітям. Адже це про усвідомлення, глибинне самопізнання, аналіз та особистісний розвиток. Взаємовідносини з іншими, виховання, запуск власного проєкту, робота, допомога, подорожі, бізнес – навичка рефлексій потрібна скрізь, і маленьким, і дорослим. Скористайтеся можливістю отримати професійні рекомендації, яких ви не знайдете в інтернеті – як же правильно рефлексувати, щоб дійсно відчути результат? Мережа освітніх проектів МрійДій запрошує долучитися до безкоштовного вебінару від Ярослава Качанова, який розробив близько 50 творчих рефлексій. Пан Ярослав - керівник тьюторсько-менторської служби у школі МрійДій. 16 листопада, 17:00 Формат: онлайн Хто може долучитися: усі бажаючі Що ви дізнаєтеся та які інструменти отримаєте: Що таке рефлексія, яка її мета? Типи рефлексій. Правила та методики рефлексій. Як формулювати запитання для рефлексій. Головні помилки при рефлексії. Рефлексія у прямому ефірі. І як результат – приємне та усвідомлене завершення дня. Також буде можливість поставити запитання спікеру. Участь безкоштовна, обов’язкова попередня реєстрація. Реєструйтеся, запрошуйте рідних, друзів та навіть дітей. Буде цікаво, активно та дуже глибинно. Забронювати участь: https://forms.gle/oedWZ8V2Tp42qFEt8

Мабуть кожен з нас сьогодні знає, або хоча б чув, що таке рефлексія і як важливо рефлексувати не лише дорослим, а й дітям. Адже це про усвідомлення, глибинне самопізнання, аналіз та особистісний розвиток. Взаємовідносини з іншими, виховання, запуск власного проєкту, робота, допомога, подорожі, бізнес – навичка рефлексій потрібна скрізь, і маленьким, і дорослим.

Скористайтеся можливістю отримати професійні рекомендації, яких ви не знайдете в інтернеті – як же правильно рефлексувати, щоб дійсно відчути результат?

Мережа освітніх проектів МрійДій запрошує долучитися до безкоштовного вебінару від Ярослава Качанова, який розробив близько 50 творчих рефлексій. Пан Ярослав – керівник тьюторсько-менторської служби у школі МрійДій.

16 листопада, 17:00

Формат: онлайн

Хто може долучитися: усі бажаючі

Що ви дізнаєтеся та які інструменти отримаєте:

  1. Що таке рефлексія, яка її мета?
  2. Типи рефлексій.
  3. Правила та методики рефлексій.
  4. Як формулювати запитання для рефлексій.
  5. Головні помилки при рефлексії.
  6. Рефлексія у прямому ефірі. І як результат – приємне та усвідомлене завершення дня.
  7. Також буде можливість поставити запитання спікеру.

Участь безкоштовна, обов’язкова попередня реєстрація.

Реєструйтеся, запрошуйте рідних, друзів та навіть дітей. Буде цікаво, активно та дуже глибинно.

Забронювати участь: https://forms.gle/oedWZ8V2Tp42qFEt8

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: