fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар: “Наслідки зміни порядку обчислення строків досудового розслідування з 01.01.2024 року”

26/ 01/ 2024
  Компанія LIGA ZAKON запрошує на безкоштовний вебінар: Наслідки зміни порядку обчислення строків досудового розслідування з 01.01.2024 року 📅 Дата: 30 січня 🕖 Час: 11:00 Програма вебінару: Вступ або оцінка поняття розумності строків досудового розслідування згідно «з правками Лозового». Зміни до КПК України, що внесені Законом України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України щодо посилення самостійності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури» (надалі – Закон). Поняття «розумності строків здійснення кримінального провадження» в світлі змін до КПК України, що внесені Законом. Право особа на розгляд обвинувачення проти неї в суді в найкоротший строк або на його припинення шляхом закриття провадження в світлі змін до КПК України, що внесені Законом. Закриття кримінального провадження, якщо після повідомлення особі про підозру закінчився строк досудового розслідування, визначений статтею 219 КПК України. Висновки або наслідки для учасників кримінального провадження зміни порядку обчислення строків досудового розслідування з 1 січня 2024 року. Спікер:  🎤 Ян Войніканіс-Мирський - адвокат, партнер практики кримінального права та публічних закупівель ETERNA LAW.   ☝️  Участь безкоштовна за умови реєстрації. Зареєструватися за посиланням: https://store.ligazakon.net/form/vebinar-30-01-2024-Eterna_Law

Компанія LIGA ZAKON запрошує на безкоштовний вебінар: Наслідки зміни порядку обчислення строків досудового розслідування з 01.01.2024 року”

📅 Дата: 30 січня

🕖 Час: 11:00

Програма вебінару:

  1. Вступ або оцінка поняття розумності строків досудового розслідування згідно «з правками Лозового».
  2. Зміни до КПК України, що внесені Законом України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України щодо посилення самостійності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури» (надалі – Закон).
  3. Поняття «розумності строків здійснення кримінального провадження» в світлі змін до КПК України, що внесені Законом.
  4. Право особа на розгляд обвинувачення проти неї в суді в найкоротший строк або на його припинення шляхом закриття провадження в світлі змін до КПК України, що внесені Законом.
  5. Закриття кримінального провадження, якщо після повідомлення особі про підозру закінчився строк досудового розслідування, визначений статтею 219 КПК України.
  6. Висновки або наслідки для учасників кримінального провадження зміни порядку обчислення строків досудового розслідування з 1 січня 2024 року.

Спікер: 

🎤 Ян Войніканіс-Мирський – адвокат, партнер практики кримінального права та публічних закупівель ETERNA LAW.
 
☝️  Участь безкоштовна за умови реєстрації. Зареєструватися за посиланням: https://store.ligazakon.net/form/vebinar-30-01-2024-Eterna_Law

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: