fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар: “Найважливіші аспекти перевірки контрагентів з огляду податкової належної обачності”

26/ 04/ 2023
  Коли: 28 квітня, 16:00-17:30 Де: онлайн Реєстрація Асоціація відкритих даних України запрошують вас на безкоштовний вебінар. Податкові перевірки в Україні будуть відновлені влітку 2023 року – саме час підготуватися і вивчити критично важливі аспекти належної обачності. Для ФПГ (Фінансово-промислових груп) та компаній, що з ними співпрацюють, перевірка має певні нюанси. Про них зокрема, а також про обачність в умовах відновлення податкових перевірок піде мова на безкоштовному онлайн вебінарі з керівництвом Головного управління ДПС у м. Києві та Асоціації відкритих даних України. На вебінарі розглянемо такі питання: Належна податкова обачність – які існують принципи, ризики та підходи під час проведення перевірок податковими органами На що саме звертають увагу податкові органи в процесі перевірок контрагентів та як ефективно протидіяти податковим ризикам Як ФПГ та контрагентам уберегти себе від відповідальності за ризики ділових партнерів Дієві інструменти для дотримання належної податкової обачності Запрошені спікери: керівництво Головного управління ДПС у м. Києві та Асоціації відкритих даних України Стати учасником вебінару Вебінар буде особливо корисним керівникам та власникам бізнесу, що представляють або співпрацюють з ФПГ, а також фінансовим директорам, бухгалтерам, фахівцям служб безпеки, державним службовцям, юристам, аудиторам, економістам та аналітикам.

Коли: 28 квітня, 16:00-17:30

Де: онлайн

Реєстрація

Асоціація відкритих даних України запрошують вас на безкоштовний вебінар.

Податкові перевірки в Україні будуть відновлені влітку 2023 року – саме час підготуватися і вивчити критично важливі аспекти належної обачності. Для ФПГ (Фінансово-промислових груп) та компаній, що з ними співпрацюють, перевірка має певні нюанси. Про них зокрема, а також про обачність в умовах відновлення податкових перевірок піде мова на безкоштовному онлайн вебінарі з керівництвом Головного управління ДПС у м. Києві та Асоціації відкритих даних України.

На вебінарі розглянемо такі питання:

  1. Належна податкова обачність – які існують принципи, ризики та підходи під час проведення перевірок податковими органами
  2. На що саме звертають увагу податкові органи в процесі перевірок контрагентів та як ефективно протидіяти податковим ризикам
  3. Як ФПГ та контрагентам уберегти себе від відповідальності за ризики ділових партнерів
  4. Дієві інструменти для дотримання належної податкової обачності

Запрошені спікери: керівництво Головного управління ДПС у м. Києві та Асоціації відкритих даних України

Стати учасником вебінару

Вебінар буде особливо корисним керівникам та власникам бізнесу, що представляють або співпрацюють з ФПГ, а також фінансовим директорам, бухгалтерам, фахівцям служб безпеки, державним службовцям, юристам, аудиторам, економістам та аналітикам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: