fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар на тему «Особливості оподаткування в рамках клінічних випробувань»

22/ 09/ 2020
  15 вересня 2020 року Arzinger law firm, разом із Європейською Бізнес Асоціацією, провели вебінар на тему «Особливості оподаткування в рамках клінічних випробувань». Захід відкрила Ірина Магдік, виконавчий директор Підкомітету з клінічних досліджень ЄБА, та розповіла про активну роботу Підкомітету Асоціації у напрямку законотворчої діяльності аби наша країна ставала привабливішим місцем для клінічних досліджень інноваційних ліків. Разом з покращенням законодавчих умов проведення клінічних досліджень (КД) в Україні, важливим є вивчення особливостей та дотримання вимог чинного законодавства учасниками проведення КД, зокрема в питаннях оподаткування. Це є запорукою успішної діяльності дослідників та безперешкодного проведення клінічних досліджень в Україні. Після вступного слова спікери Катерина Гупало, адвокат, партнер, керівник практик кримінального права та захисту бізнесу і вирішення спорів з податковими та митними органами Arzinger, Микита Ларіонов, адвокат, юрист практики вирішення спорів з податковими та митними органами Arzinger, та Володимир Свінціцький, старший юрист практики охорони здоров’я та фармацевтики Arzinger, розповіли учасникам про основні договірні моделі в рамках КД та типові помилки при їх укладенні, про те, які податки і в яких випадках мають сплачуватися в рамках КД, розкрили питання оподатковування послуг учасників КД та навели приклади стратегії захисту в податкових та кримінальних справах. Модератором заходу виступила Лана Сінічкіна, адвокат, партнер, керівник практики охорони здоров’я та фармацевтики Arzinger. Участь у вебінарі близько 170 дослідників, представників дослідницьких центрів, представників спонсорів продемонструвала виключну актуальність даної теми для сфери КД.

15 вересня 2020 року Arzinger law firm, разом із Європейською Бізнес Асоціацією, провели вебінар на тему «Особливості оподаткування в рамках клінічних випробувань».

Захід відкрила Ірина Магдік, виконавчий директор Підкомітету з клінічних досліджень ЄБА, та розповіла про активну роботу Підкомітету Асоціації у напрямку законотворчої діяльності аби наша країна ставала привабливішим місцем для клінічних досліджень інноваційних ліків.

Разом з покращенням законодавчих умов проведення клінічних досліджень (КД) в Україні, важливим є вивчення особливостей та дотримання вимог чинного законодавства учасниками проведення КД, зокрема в питаннях оподаткування. Це є запорукою успішної діяльності дослідників та безперешкодного проведення клінічних досліджень в Україні.

Після вступного слова спікери Катерина Гупало, адвокат, партнер, керівник практик кримінального права та захисту бізнесу і вирішення спорів з податковими та митними органами Arzinger, Микита Ларіонов, адвокат, юрист практики вирішення спорів з податковими та митними органами Arzinger, та Володимир Свінціцький, старший юрист практики охорони здоров’я та фармацевтики Arzinger, розповіли учасникам про основні договірні моделі в рамках КД та типові помилки при їх укладенні, про те, які податки і в яких випадках мають сплачуватися в рамках КД, розкрили питання оподатковування послуг учасників КД та навели приклади стратегії захисту в податкових та кримінальних справах.

Модератором заходу виступила Лана Сінічкіна, адвокат, партнер, керівник практики охорони здоров’я та фармацевтики Arzinger.

Участь у вебінарі близько 170 дослідників, представників дослідницьких центрів, представників спонсорів продемонструвала виключну актуальність даної теми для сфери КД.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: