fbpx

Вебінар на тему «Особливості оподаткування в рамках клінічних випробувань»

22/ 09/ 2020

15 вересня 2020 року Arzinger law firm, разом із Європейською Бізнес Асоціацією, провели вебінар на тему «Особливості оподаткування в рамках клінічних випробувань».

Захід відкрила Ірина Магдік, виконавчий директор Підкомітету з клінічних досліджень ЄБА, та розповіла про активну роботу Підкомітету Асоціації у напрямку законотворчої діяльності аби наша країна ставала привабливішим місцем для клінічних досліджень інноваційних ліків.

Разом з покращенням законодавчих умов проведення клінічних досліджень (КД) в Україні, важливим є вивчення особливостей та дотримання вимог чинного законодавства учасниками проведення КД, зокрема в питаннях оподаткування. Це є запорукою успішної діяльності дослідників та безперешкодного проведення клінічних досліджень в Україні.

Після вступного слова спікери Катерина Гупало, адвокат, партнер, керівник практик кримінального права та захисту бізнесу і вирішення спорів з податковими та митними органами Arzinger, Микита Ларіонов, адвокат, юрист практики вирішення спорів з податковими та митними органами Arzinger, та Володимир Свінціцький, старший юрист практики охорони здоров’я та фармацевтики Arzinger, розповіли учасникам про основні договірні моделі в рамках КД та типові помилки при їх укладенні, про те, які податки і в яких випадках мають сплачуватися в рамках КД, розкрили питання оподатковування послуг учасників КД та навели приклади стратегії захисту в податкових та кримінальних справах.

Модератором заходу виступила Лана Сінічкіна, адвокат, партнер, керівник практики охорони здоров’я та фармацевтики Arzinger.

Участь у вебінарі близько 170 дослідників, представників дослідницьких центрів, представників спонсорів продемонструвала виключну актуальність даної теми для сфери КД.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: