fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар Людмили Богуш «Як власнику бізнесу знайти час для масштабування компанії»

25/ 03/ 2019
  Ідеї генеруються швидше, ніж реалізуються? Бізнес поглинає весь час? Не знаєте, де взяти додатковий час на нові проекти? Компанію ви створювали, щоб було більше часу, а в підсумку його стало ще менше? Не знаєте, що функцій власника всього дві, тому виконуєте роботу за більшість керівників компанії? Крім бізнесу є сімя, заради якої цей бізнес і починався, є здоровя, особистий розвиток, суспільний статус, а часу на все це немає? Мета заходу: дати розуміння реальної ролі власника в бізнесі і можливостей, які відкриває перед Вами розумне управління часом. У програмі вебінару: Функції власника бізнесу. Як за допомогою тайм-менеджменту можна управляти своїми цілями. Як узгодити особисті плани з цілями бізнесу. Як справлятися з відволікаючими факторами і стресом на роботі. Як знайти однодумців. Як захопити своїми ідеями інших людей. Як перестати займатися вирішенням поточних питань і проблем, а почати втілювати стратегічні плани в життя та масштабувати компанію. Формат: тільки цінні поради і практичні рекомендації! Дата: 09/04/2019 Час проведення: 9:30-10:30 за київським часом Зареєструйтеся для участі у вебінарі вже сьогодні і задайте своє питання спікеру! Участь безкоштовна при реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/tDJxsjhM6K4wu9q93 В результаті ви дізнаєтеся основні функції власника бізнесу і те, як їх виконання за допомогою управління часом дозволить вам знайти час для всього, що для вас важливо, і реалізувати всі свої ідеї та плани, які коштують мільйонів.

Ідеї генеруються швидше, ніж реалізуються? Бізнес поглинає весь час? Не знаєте, де взяти додатковий час на нові проекти? Компанію ви створювали, щоб було більше часу, а в підсумку його стало ще менше? Не знаєте, що функцій власника всього дві, тому виконуєте роботу за більшість керівників компанії? Крім бізнесу є сім’я, заради якої цей бізнес і починався, є здоров’я, особистий розвиток, суспільний статус, а часу на все це немає?

Мета заходу: дати розуміння реальної ролі власника в бізнесі і можливостей, які відкриває перед Вами розумне управління часом.

У програмі вебінару:

  1. Функції власника бізнесу.
  2. Як за допомогою тайм-менеджменту можна управляти своїми цілями.
  3. Як узгодити особисті плани з цілями бізнесу.
  4. Як справлятися з відволікаючими факторами і стресом на роботі.
  5. Як знайти однодумців.
  6. Як захопити своїми ідеями інших людей.
  7. Як перестати займатися вирішенням поточних питань і проблем, а почати втілювати стратегічні плани в життя та масштабувати компанію.

Формат: тільки цінні поради і практичні рекомендації!

Дата: 09/04/2019

Час проведення: 9:30-10:30 за київським часом

Зареєструйтеся для участі у вебінарі вже сьогодні і задайте своє питання спікеру!

Участь безкоштовна при реєстрації за посиланням:

https://goo.gl/forms/tDJxsjhM6K4wu9q93

В результаті ви дізнаєтеся основні функції власника бізнесу і те, як їх виконання за допомогою управління часом дозволить вам знайти час для всього, що для вас важливо, і реалізувати всі свої ідеї та плани, які коштують мільйонів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: