fbpx

Вебінар Людмили Богуш «Тайм-менеджмент власника бізнесу»

18/ 07/ 2019
  Ідеї ​​генеруються швидше, ніж реалізуються? Бізнес поглинає весь час? Ви не знаєте, де взяти додатковий час на нові проекти? Ви створювали компанію, щоб було більше часу, а в підсумку його стало ще менше? Не знаєте, що функцій власника всього дві, тому виконуєте роботу за більшість керівників компанії? Крім бізнесу є сімя, заради якої цей бізнес і починався, є здоровя, особистий розвиток, суспільний статус, а часу на все це немає? Якщо Ви відповіли Так хоча б на одне з цих питань - запрошуємо взяти участь в безкоштовному вебінарі Тайм-менеджмент власника бізнесу, який проведе Людмила Богуш – власник і бізнес-тренер компанії BogushTime. Мета вебінару: дати розуміння реальної ролі власника в бізнесі і можливостей, які відкриває перед Вами розумне управління часом. Програма вебінару: Функції власника бізнесу. Як за допомогою тайм-менеджменту можна управляти своїми цілями. Як узгодити особисті плани з цілями бізнесу. Як справлятися з відверненнями і стресом на роботі. Як знайти однодумців. Як захопити своїми ідеями інших людей. Як перестати займатися вирішенням поточних питань і проблем, а почати втілювати стратегічні плани в життя. Формат: тільки цінні поради і практичні рекомендації! Дата: 6 серпня 2019 р. Час проведення: 9: 30-10: 30 за Києвом. Зареєструйтеся для участі у вебінарі вже сьогодні і задайте своє питання спікеру! https://u.to/ZgrWFQ В результаті Ви дізнаєтеся основні функції власника бізнесу і те, як їх виконання за допомогою управління часом дозволить Вам знайти час для всього, що для Вас важливо, і реалізувати всі свої ідеї та плани, які стоять мільйонів.

 • Ідеї ​​генеруються швидше, ніж реалізуються?
 • Бізнес поглинає весь час?
 • Ви не знаєте, де взяти додатковий час на нові проекти?
 • Ви створювали компанію, щоб було більше часу, а в підсумку його стало ще менше?
 • Не знаєте, що функцій власника всього дві, тому виконуєте роботу за більшість керівників компанії?
 • Крім бізнесу є сім’я, заради якої цей бізнес і починався, є здоров’я, особистий розвиток, суспільний статус, а часу на все це немає?

Якщо Ви відповіли “Так” хоча б на одне з цих питань – запрошуємо взяти участь в безкоштовному вебінарі “Тайм-менеджмент власника бізнесу”, який проведе Людмила Богуш – власник і бізнес-тренер компанії BogushTime.

Мета вебінару: дати розуміння реальної ролі власника в бізнесі і можливостей, які відкриває перед Вами розумне управління часом.

Програма вебінару:

 1. Функції власника бізнесу.
 2. Як за допомогою тайм-менеджменту можна управляти своїми цілями.
 3. Як узгодити особисті плани з цілями бізнесу.
 4. Як справлятися з відверненнями і стресом на роботі.
 5. Як знайти однодумців.
 6. Як захопити своїми ідеями інших людей.
 7. Як перестати займатися вирішенням поточних питань і проблем, а почати втілювати стратегічні плани в життя.

Формат: тільки цінні поради і практичні рекомендації!

Дата: 6 серпня 2019 р.

Час проведення: 9: 30-10: 30 за Києвом.

Зареєструйтеся для участі у вебінарі вже сьогодні і задайте своє питання спікеру! https://u.to/ZgrWFQ

В результаті Ви дізнаєтеся основні функції власника бізнесу і те, як їх виконання за допомогою управління часом дозволить Вам знайти час для всього, що для Вас важливо, і реалізувати всі свої ідеї та плани, які стоять мільйонів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: