fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар GOLAW | Безпека бізнесу: «аварійна» робота чи ефективна система?

21/ 05/ 2019
  Дата та час проведення вебінару: 27 травня, 16:00 (тривалість заходу – 1 година) Мова: українська Участь у заході є безкоштовною Як розробити та впровадити систему безпеки бізнесу? Як провести аудит цієї системи та забезпечити ефективну діяльність? Сьогодні бізнес як ніколи потребує захисту, проте, питання щодо конкретних дій з вирішення цього питання залишається відкритим. На нашому вебінарі радник GOLAW, керівник практики безпеки бізнесу Ігор Вінницький розповість про конкретні кроки, з яких починається оцінка можливих ризиків у веденні бізнесу та методи їх мінімізації. Теми до обговорення: управління ризиками: планування, організація та реалізація комплексу заходів, спрямованих на прогнозування та аналіз ризиків у веденні бізнесу; керування наслідками: недопущення і мінімізація настання негативних наслідків і матеріальних збитків; організація контролю за окремими видами фінансово-господарської діяльності; аудит системи безпеки на предмет її відповідності вимогам законодавства, а також виявлення недоліків, які можуть призвести до негативних наслідків. Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2VNW0sh Звертаємо Вашу увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою. Підтвердження реєстрації буде надіслано на Ваш email. Подальшу інформацію щодо проведення вебінару Ви отримаєте електронною поштою. Презентаційні матеріали, використані під час заходу, будуть надіслані учасникам вебінару після його завершення. До зустрічі на вебінарі!

Дата та час проведення вебінару: 27 травня, 16:00 (тривалість заходу – 1 година)

Мова: українська

Участь у заході є безкоштовною

Як розробити та впровадити систему безпеки бізнесу? Як провести аудит цієї системи та забезпечити ефективну діяльність? Сьогодні бізнес як ніколи потребує захисту, проте, питання щодо конкретних дій з вирішення цього питання залишається відкритим. На нашому вебінарі радник GOLAW, керівник практики безпеки бізнесу Ігор Вінницький розповість про конкретні кроки, з яких починається оцінка можливих ризиків у веденні бізнесу та методи їх мінімізації.

Теми до обговорення:

  • управління ризиками: планування, організація та реалізація комплексу заходів, спрямованих на прогнозування та аналіз ризиків у веденні бізнесу;
  • керування наслідками: недопущення і мінімізація настання негативних наслідків і матеріальних збитків;
  • організація контролю за окремими видами фінансово-господарської діяльності;
  • аудит системи безпеки на предмет її відповідності вимогам законодавства, а також виявлення недоліків, які можуть призвести до негативних наслідків.

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2VNW0sh

Звертаємо Вашу увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою. Підтвердження реєстрації буде надіслано на Ваш email.

Подальшу інформацію щодо проведення вебінару Ви отримаєте електронною поштою.

Презентаційні матеріали, використані під час заходу, будуть надіслані учасникам вебінару після його завершення.

До зустрічі на вебінарі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: