fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар “Емоційний інтелект. Як справлятися з емоційним станом?”

22/ 12/ 2023
  28 грудня о 18:00 за Києвом Ferrexpo Education Hub проведе на безкоштовний вебінар на тему: Емоційний інтелект. Як справлятися з емоційним станом? Зареєструватися Що буде? У програмі майстер-класу: Модель емоційного інтелекту “Три Е”. Суть EQ – бути щасливим. Як підвищити градус щастя в житті та в діяльності? Гармонія з собою та своїми цілями. Гармонія з іншими. Що запускає емоції в «мінус»? Про що сигналізує гнів? Техніка «виходу». Алгоритм перемикання емоцій. Способи переведення емоцій з «мінусу» в «плюс». Гармонія зі світом. Хто спікерка? Алла Заднепровська — коучиня перших осіб та команд МCC ICF, бізнес-тренерка, консультантка з управління, Founder Консалтингової групи «Живе Діло», експертка з емоційного інтелекту та оновлення життя, творчиня першої Коучинг Школи в Україні, лідерка волонтерських рухів «Україна – ми разом» та «Психологічна допомога психологів та коучів», авторка трьох книг, трансформаційної коучингової гри «Фокус» та безлічі коучингових інструментів. Захід безкоштовний, проте реєстрація на вебінар обов’язкова. Реєстрація за посиланням. Коли: 28 грудня, Чт, 18:00 - 19:30 Де: online Подія у Facebook

28 грудня о 18:00 за Києвом Ferrexpo Education Hub проведе на безкоштовний вебінар на тему: Емоційний інтелект. Як справлятися з емоційним станом?

Зареєструватися

Що буде?

У програмі майстер-класу:

  • Модель емоційного інтелекту “Три Е”.
  • Суть EQ – бути щасливим. Як підвищити градус щастя в житті та в діяльності?
  • Гармонія з собою та своїми цілями.
  • Гармонія з іншими.
  • Що запускає емоції в «мінус»?
  • Про що сигналізує гнів? Техніка «виходу».
  • Алгоритм перемикання емоцій. Способи переведення емоцій з «мінусу» в «плюс».
  • Гармонія зі світом.

Хто спікерка?

Алла Заднепровська — коучиня перших осіб та команд МCC ICF, бізнес-тренерка, консультантка з управління, Founder Консалтингової групи «Живе Діло», експертка з емоційного інтелекту та оновлення життя, творчиня першої Коучинг Школи в Україні, лідерка волонтерських рухів «Україна – ми разом» та «Психологічна допомога психологів та коучів», авторка трьох книг, трансформаційної коучингової гри «Фокус» та безлічі коучингових інструментів.

Захід безкоштовний, проте реєстрація на вебінар обов’язкова. Реєстрація за посиланням.

Коли: 28 грудня, Чт, 18:00 – 19:30

Де: online

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: