fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар “Ефективні стратегії розвитку бізнесу в B2B сегменті: пошук нових клієнтів та розширення існуючих”

16/ 05/ 2024
  30 травня 16:00-17:30 Zoom У сучасному конкурентному середовищі, пошук нових клієнтів в B2B секторі стає все складнішим завданням. Часто компанії стикаються з низкою викликів, від визначення цільової аудиторії до ефективної стратегії залучення та утримання клієнтів. Велика частина бізнесу зазнає труднощів у виявленні потреб ринку, визначенні конкурентоспроможності продукту чи послуги, а також в пошуку нових клієнтів та партнерів. В рамках нашого вебінару ми: Розглянемо ці виклики, проаналізуємо стратегії виявлення потреб ринку, вибору оптимальних сегментів розвитку, а також вивчимо сучасні методи аналізу даних та їх застосування для пошуку клієнтів, партнерів та аналізу ринку. Наші експерти детально розкриють ключові аспекти ефективного пошуку нових клієнтів у B2B сегменті та запропонують практичні рекомендації для досягнення успіху в цій сфері. Для кого цей вебінар: Для власників та керівників середніх і великих підприємств, маркетинг менеджерів, фахівців з продажу та комерційних директорів.  Підприємців та консультантів, які стикаються з труднощами у просуванні своїх продуктів та послуг у B2B сегменті. План заходу: 1) З чого почати пошук та як аналізувати ринок за допомогою відкритих даних. Вибір найбільш релевантних та надійних клієнтів та партнерів для підприємства. Швидкий аналіз потенціалу ринку та експериментальні ніші для успішного тестування. Робота з новоствореним бізнесом: плюси та мінуси. 2) БлокРозширення існуючих допоможе вам: Провести ABC аналіз вашого клієнтського портфелю. Виокремити перспективних клієнтів для подальшого розширення. Розглянути системний та творчий підхід до розвитку проектів у вашому бізнесі. 3) Сесія питання-відповіді. Спікери Галина Лялюк, Product manager «YC.Market» в YouControl Олексій Ахметов, Керівник комерційної діяльності YouControl. Безкоштовна реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3wN7SOJ  

30 травня 16:00-17:30 Zoom

У сучасному конкурентному середовищі, пошук нових клієнтів в B2B секторі стає все складнішим завданням. Часто компанії стикаються з низкою викликів, від визначення цільової аудиторії до ефективної стратегії залучення та утримання клієнтів.

Велика частина бізнесу зазнає труднощів у виявленні потреб ринку, визначенні конкурентоспроможності продукту чи послуги, а також в пошуку нових клієнтів та партнерів.

В рамках нашого вебінару ми:

  • Розглянемо ці виклики, проаналізуємо стратегії виявлення потреб ринку, вибору оптимальних сегментів розвитку, а також вивчимо сучасні методи аналізу даних та їх застосування для пошуку клієнтів, партнерів та аналізу ринку.
  • Наші експерти детально розкриють ключові аспекти ефективного пошуку нових клієнтів у B2B сегменті та запропонують практичні рекомендації для досягнення успіху в цій сфері.

Для кого цей вебінар:

Для власників та керівників середніх і великих підприємств, маркетинг менеджерів, фахівців з продажу та комерційних директорів.  Підприємців та консультантів, які стикаються з труднощами у просуванні своїх продуктів та послуг у B2B сегменті.

План заходу:

1) З чого почати пошук та як аналізувати ринок за допомогою відкритих даних.

  • Вибір найбільш релевантних та надійних клієнтів та партнерів для підприємства.
  • Швидкий аналіз потенціалу ринку та експериментальні ніші для успішного тестування.
  • Робота з новоствореним бізнесом: плюси та мінуси.

2) Блок”Розширення існуючих” допоможе вам:

  • Провести ABC аналіз вашого клієнтського портфелю.
  • Виокремити перспективних клієнтів для подальшого розширення.
  • Розглянути системний та творчий підхід до розвитку проектів у вашому бізнесі.

3) Сесія питання-відповіді.

Спікери

  • Галина Лялюк, Product manager «YC.Market» в YouControl
  • Олексій Ахметов, Керівник комерційної діяльності YouControl.

Безкоштовна реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3wN7SOJ

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: