fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар EDIN по обміну е-документами з ТМ METRO

11/ 06/ 2020
  4 червня провайдер електронного документообігу EDIN провів вебінар по обміну е-документами з ТМ METRO з демонстрацією бізнес-процесів. Спікерами виступили Ольга Дрогобецька, Провідний бухгалтер з обліку доходів METRO, Марія Машкіна, Спеціаліст з впровадження інформаційних проектів METRO, Альбіна Сереветнік, Провідний спеціаліст відділу розрахунків METRO, Олександр Горощук, Product manager EDIN, Сергій Цвіль, Керівник відділу сервісної підтримки EDIN. Розпочали онлайн-конференцію Олександр Горощук та Сергій Цвіль, продемонструвавши схему обміном ЮЗД (юридично значущими документами) та маркетинговими документами, актами та штрафами, між METRO та постачальниками. Окремо здійснили демонстрацію бізнес-процесів на оновленій платформі EDI-NETWORK. Відповідали на питання від учасників вебінару представники METRO, з деталізацією внутрішніх процесів торговельної мережі.

4 червня провайдер електронного документообігу EDIN провів вебінар по обміну е-документами з ТМ METRO з демонстрацією бізнес-процесів.

Спікерами виступили Ольга Дрогобецька, Провідний бухгалтер з обліку доходів METRO, Марія Машкіна, Спеціаліст з впровадження інформаційних проектів METRO, Альбіна Сереветнік, Провідний спеціаліст відділу розрахунків METRO, Олександр Горощук, Product manager EDIN, Сергій Цвіль, Керівник відділу сервісної підтримки EDIN.

Розпочали онлайн-конференцію Олександр Горощук та Сергій Цвіль, продемонструвавши схему обміном ЮЗД (юридично значущими документами) та маркетинговими документами, актами та штрафами, між METRO та постачальниками. Окремо здійснили демонстрацію бізнес-процесів на оновленій платформі EDI-NETWORK. Відповідали на питання від учасників вебінару представники METRO, з деталізацією внутрішніх процесів торговельної мережі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: