fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар: “Бронювання в ДІЇ. Підводні камені Рестру ПФУ. Бронювання за списками на папері. Критерії отримання критичного статусу”

27/ 08/ 2024
  Академія LIGA ZAKON запрошує на вебінар: Бронювання в ДІЇ. Підводні камені Рестру ПФУ. Бронювання за списками на папері. Критерії отримання критичного статусу 📅 2 вересня 🕖 12:00 - 15:00   Програма вебінару: Блок 1. Отримати критичний статус: пакет документів і рішення. 1. Які критерії згідно постанови 70 для отримання критичного статусу до економіки та для підтримки ЗСУ: хто реально може пройти за критеріями. 2. Формуємо пакет документів: практичні поради, розрахунок середньої зарплати. 3. Спосіб подання пакету документів, час очікування, готове рішення, строк дій критичності. Блок 2. Бронювання в ДІЇ: три кроки, три варіанти готових рішень. 1. Практичний кейс з бронювання в ДІЇ. 2. Залежність ДІЇ від Реєстру ПФУ: яскраві приклади повного каламбуру в Реєстрі застрахованих осіб. Коли ПФУ зможе виправити помилкові дані в реєстрі чи як роботодавцю це зробити самостійно. 3. Відомості про працівників (прийняття, звільнення, переведення): як подати, строки подання та їх порушення, а якщо не подати? 4. Результат бронювання: QR-код та автовідстрочка - це ІТ-круто, звісно! Але паперове підтвердження бронювання хотілось би мати…?! 5. Працівник числиться «як працюючий» не в нашій компанії (вінегрет даних від Реєстру ПФУ): як забронювати? 6. Заброньований працівник звільнився: що із бронюванням. 7. Кого не можливо взагалі забронювати сьогодні через ДІЮ? Переходимо на паперові списки. 8. Щоквартально звітність про бронювання через ДІЮ: чи подавати тим, хто бронює? 9. Перевірки ТЦК: чи чекати при е-бронюванні? Блок 3. Бронювання за списками на папері: кому обовʼязково. 1. Кого краща подавати на паперові списки (додаток 1) для бронювання? Кого обовʼязково подавати на бронювання? 2. Як заповнити дані про чисельність на бронювання 50%-100% (додаток 2). 3. Текст обґрунтування до пакету документів для бронювання. 4. Чи потрібні копії ВОД чи списки, погоджені від ТЦК? 5. Результат бронювання - додаток 3 (витяг) та додаток 5 (повідомлення). Як оформлюється відстрочка в ТЦК? 6. Анулювання бронювання. 7. Щоквартальна звітність про бронювання. 8. Перевірки ТЦК: коли чекати?   Спікер:   🎤 Тетяна Мойсеєнко - провідний консультант з питань оподаткування і трудового права, професійна радниця ТОП-20 провідних компаній України,  переможець у номінації Найкращий лектор навчальних програм в Україні” у рамках конкурсу “Вибір бухгалтера – 2021” від ЛІГА:ЗАКОН, авторка численних  статей та ексклюзивних брошур за напрямом професійної творчості.   👉 Детальна інформація про вебінар та реєстрація за посиланням: https://academy.ligazakon.net/event/539

Академія LIGA ZAKON запрошує на вебінар: “Бронювання в ДІЇ. Підводні камені Рестру ПФУ. Бронювання за списками на папері. Критерії отримання критичного статусу”

📅 2 вересня
🕖 12:00 – 15:00
 
Програма вебінару:
  • Блок 1. Отримати критичний статус: пакет документів і рішення.
1. Які критерії згідно постанови 70 для отримання критичного статусу до економіки та для підтримки ЗСУ: хто реально може пройти за критеріями.
2. Формуємо пакет документів: практичні поради, розрахунок середньої зарплати.
3. Спосіб подання пакету документів, час очікування, готове рішення, строк дій критичності.
  • Блок 2. Бронювання в ДІЇ: три кроки, три варіанти готових рішень.
1. Практичний кейс з бронювання в ДІЇ.
2. Залежність ДІЇ від Реєстру ПФУ: яскраві приклади повного каламбуру в Реєстрі застрахованих осіб. Коли ПФУ зможе виправити помилкові дані в реєстрі чи як роботодавцю це зробити самостійно.
3. Відомості про працівників (прийняття, звільнення, переведення): як подати, строки подання та їх порушення, а якщо не подати?
4. Результат бронювання: QR-код та автовідстрочка – це ІТ-круто, звісно! Але паперове підтвердження бронювання хотілось би мати…?!
5. Працівник числиться «як працюючий» не в нашій компанії (вінегрет даних від Реєстру ПФУ): як забронювати?
6. Заброньований працівник звільнився: що із бронюванням.
7. Кого не можливо взагалі забронювати сьогодні через ДІЮ? Переходимо на паперові списки.
8. Щоквартально звітність про бронювання через ДІЮ: чи подавати тим, хто бронює?
9. Перевірки ТЦК: чи чекати при е-бронюванні?
  • Блок 3. Бронювання за списками на папері: кому обовʼязково.
1. Кого краща подавати на паперові списки (додаток 1) для бронювання? Кого обовʼязково подавати на бронювання?
2. Як заповнити дані про чисельність на бронювання 50%-100% (додаток 2).
3. Текст обґрунтування до пакету документів для бронювання.
4. Чи потрібні копії ВОД чи списки, погоджені від ТЦК?
5. Результат бронювання – додаток 3 (витяг) та додаток 5 (повідомлення). Як оформлюється відстрочка в ТЦК?
6. Анулювання бронювання.
7. Щоквартальна звітність про бронювання.
8. Перевірки ТЦК: коли чекати?
 
Спікер:
 
🎤 Тетяна Мойсеєнко – провідний консультант з питань оподаткування і трудового права, професійна радниця ТОП-20 провідних компаній України, 
переможець у номінації “Найкращий лектор навчальних програм в Україні” у рамках конкурсу “Вибір бухгалтера – 2021” від ЛІГА:ЗАКОН, авторка численних 
статей та ексклюзивних брошур за напрямом професійної творчості.
 
👉 Детальна інформація про вебінар та реєстрація за посиланням: https://academy.ligazakon.net/event/539

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: