fbpx

Вебінар BogushTime «Тайм-менеджмент керівника»

08/ 10/ 2019
  Дата: 15.10.19 Час проведення: 9:30-10:30 за Києвом. Не встигаєте виконати все заплановане протягом дня? Доводиться часто вирішувати «не свої» завдання? Результати підлеглих залишають бажати кращого? Не маю часу на стратегічно важливі завдання? Затримуєтесь регулярно на роботі або берете роботу додому? Не вистачає часу на відпочинок, сімю і захоплення? Якщо Ви відповіли Так хоча б на одне з цих питань - запрошуємо взяти участь в безкоштовному вебінарі Тайм-менеджмент керівника, який проведе Юлія Бойко - старший тренер компанії BogushTime. Мета вебінару: дати розуміння реальних причин браку часу, знання правил ефективної організації роботи, делегування завдань і основи стратегічного планування. Програма вебінару: Як справлятися з відволікаючими факторами, позбутися виконання «не своїх» завдань. Як правильно втілювати стратегічні плани в життя. Як грамотно отримати необхідний результат від підлеглих. Як утримувати увагу на пріоритетних завданнях. Як правильно організувати роботу керівника і його команди. Як правильно делегувати завдання співробітникам. Формат: тільки цінні поради і практичні рекомендації! Зареєструйтеся для участі у вебінарі вже сьогодні і задайте своє питання спікеру! https://u.to/FytlFg В результаті Ви отримаєте розуміння реальних причин браку часу, знання правил ефективної організації роботи, делегування завдань і основи стратегічного планування.

Дата: 15.10.19

Час проведення: 9:30-10:30 за Києвом.

 • Не встигаєте виконати все заплановане протягом дня?
 • Доводиться часто вирішувати «не свої» завдання?
 • Результати підлеглих залишають бажати кращого?
 • Не маю часу на стратегічно важливі завдання?
 • Затримуєтесь регулярно на роботі або берете роботу додому?
 • Не вистачає часу на відпочинок, сім’ю і захоплення?

Якщо Ви відповіли “Так” хоча б на одне з цих питань – запрошуємо взяти участь в безкоштовному вебінарі “Тайм-менеджмент керівника”, який проведе Юлія Бойко – старший тренер компанії BogushTime.

Мета вебінару: дати розуміння реальних причин браку часу, знання правил ефективної організації роботи, делегування завдань і основи стратегічного планування.

Програма вебінару:

 1. Як справлятися з відволікаючими факторами, позбутися виконання «не своїх» завдань.
 2. Як правильно втілювати стратегічні плани в життя.
 3. Як грамотно отримати необхідний результат від підлеглих.
 4. Як утримувати увагу на пріоритетних завданнях.
 5. Як правильно організувати роботу керівника і його команди.
 6. Як правильно делегувати завдання співробітникам.

Формат: тільки цінні поради і практичні рекомендації!

Зареєструйтеся для участі у вебінарі вже сьогодні і задайте своє питання спікеру! https://u.to/FytlFg

В результаті Ви отримаєте розуміння реальних причин браку часу, знання правил ефективної організації роботи, делегування завдань і основи стратегічного планування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: