fbpx

Вебінар BogushTime “Секрети делегування”

19/ 08/ 2019
  Коли підлеглі «радують» відсутністю результату, приносять проблеми, а не їх рішення, хочеться зробити все самому. А чи потрібно? Приймайте участь в безкоштовному вебінарі Секрети делегування, який проведе Юлія Бойко - старший бізнес-тренер компанії BogushTime. Мета вебінару: навчити делегувати завдання так, щоби гарантовано отримувати результат і при цьому не витрачати на це час. Програма вебінару: Що таке делегування. Які помилки допускають керівники при делегуванні і як їх уникнути. Як ставити завдання перед підлеглими, щоб гарантовано отримувати необхідний результат. Яким може бути ефективний контроль. Секрети правильного делегування. Формат: тільки цінні поради і практичні рекомендації! Дата - 27 серпня, 09:30 за Києвом. Зареєструйтеся для участі у вебінарі вже сьогодні і задайте своє питання спікеру! https://u.to/UjIEFg

Коли підлеглі «радують» відсутністю результату, приносять проблеми, а не їх рішення, хочеться зробити все самому. А чи потрібно?

Приймайте участь в безкоштовному вебінарі “Секрети делегування”, який проведе Юлія Бойко – старший бізнес-тренер компанії BogushTime.

Мета вебінару: навчити делегувати завдання так, щоби гарантовано отримувати результат і при цьому не витрачати на це час.

Програма вебінару:

  1. Що таке делегування.
  2. Які помилки допускають керівники при делегуванні і як їх уникнути.
  3. Як ставити завдання перед підлеглими, щоб гарантовано отримувати необхідний результат.
  4. Яким може бути ефективний контроль.
  5. Секрети правильного делегування.

Формат: тільки цінні поради і практичні рекомендації!

Дата – 27 серпня, 09:30 за Києвом.

Зареєструйтеся для участі у вебінарі вже сьогодні і задайте своє питання спікеру! https://u.to/UjIEFg

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: