fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар “Бізнес в умовах військової агресії: due diligence, уникнення санкцій та репутаційних ризиків”

05/ 07/ 2022
  YouControl та ETERNA LAW об’єднались для того, щоб розповісти, як обмежити співпрацю з компаніями, що мають “російський слід” під час війни. Досвідчені юристи розкажуть, як ефективно використовувати інструменти YouControl та RuAssets для викриття токсичних компаній та підсанкційних суб’єктів. Ми докладно розкажемо про особливості співпраці з компаніями, пов’язаними із рф/рб в Україні та закордоном на прикладі реальних кейсів. Дата: 7 липня, 16:00-17:30 Формат: онлайн Реєстрація. Участь у вебінарі – безкоштовна. На вебінарі ми розглянемо такі питання: YouControl та RuAssets як ефективні інструменти виявлення зв’язків з російським бізнесом; Обмеження співпраці з компаніями, що мають “російський/білоруський слід” в Україні та закордоном; Необхідність проведення процедур належної обачності у відношенні компаній, пов’язаних з рф/рб; Санкції, законодавчі обмеження та репутаційний вплив; Особливості і засоби проведення due diligence; Юридичні, фінансові та репутаційні ризики співпраці з компаніями, пов’язаними з рф/рб та підсанкційними суб’єктами; Огляд новітнього законодавства. Спікери Данило Глоба — заступник директора YouControl з правових питань. Голова правління Асоціації відкритих даних України, адвокат, один з кращих та досвідчених спеціалістів з санкційного законодавства.  Олег Мальський — партнер, голова практики корпоративного права та M&A в ETERNA LAW, а також обіймає посаду Голови комітету Асоціації адвокатів України з венчурного капіталу та віртуальних активів. Тимур Хасанов-Батиров – партнер,  керівник практики комплаєнсу та комплаєнс офіцер ETERNA LAW. Фахівець міжнародного рівня, що має 20-річний професійний досвід, який включає роботу в шести країнах світу на різних посадах – керівника юридичного відділу, корпоративного секретаря та комплаєнс офіцера. Припинення співпраці та ефективне проведення due diligence у відношенні компаній, що мають “російський слід”, допоможуть не лише уникнути репутаційних ризиків, а й захистити бізнес від санкцій та законодавчих обмежень. Про практичні методи та наслідки ми детально розкажемо на спільному вебінарі від YouControl та ETERNA LAW.

YouControl та ETERNA LAW об’єднались для того, щоб розповісти, як обмежити співпрацю з компаніями, що мають “російський слід” під час війни. Досвідчені юристи розкажуть, як ефективно використовувати інструменти YouControl та RuAssets для викриття токсичних компаній та підсанкційних суб’єктів. Ми докладно розкажемо про особливості співпраці з компаніями, пов’язаними із рф/рб в Україні та закордоном на прикладі реальних кейсів.

Дата: 7 липня, 16:00-17:30

Формат: онлайн

Реєстрація. Участь у вебінарі – безкоштовна.

На вебінарі ми розглянемо такі питання:

  • YouControl та RuAssets як ефективні інструменти виявлення зв’язків з російським бізнесом;
  • Обмеження співпраці з компаніями, що мають “російський/білоруський слід” в Україні та закордоном;
  • Необхідність проведення процедур належної обачності у відношенні компаній, пов’язаних з рф/рб;
  • Санкції, законодавчі обмеження та репутаційний вплив;
  • Особливості і засоби проведення due diligence;
  • Юридичні, фінансові та репутаційні ризики співпраці з компаніями, пов’язаними з рф/рб та підсанкційними суб’єктами;
  • Огляд новітнього законодавства.

Спікери

Данило Глоба — заступник директора YouControl з правових питань. Голова правління Асоціації відкритих даних України, адвокат, один з кращих та досвідчених спеціалістів з санкційного законодавства. 

Олег Мальський — партнер, голова практики корпоративного права та M&A в ETERNA LAW, а також обіймає посаду Голови комітету Асоціації адвокатів України з венчурного капіталу та віртуальних активів.

Тимур Хасанов-Батиров – партнер,  керівник практики комплаєнсу та комплаєнс офіцер ETERNA LAW. Фахівець міжнародного рівня, що має 20-річний професійний досвід, який включає роботу в шести країнах світу на різних посадах – керівника юридичного відділу, корпоративного секретаря та комплаєнс офіцера.

Припинення співпраці та ефективне проведення due diligence у відношенні компаній, що мають “російський слід”, допоможуть не лише уникнути репутаційних ризиків, а й захистити бізнес від санкцій та законодавчих обмежень. Про практичні методи та наслідки ми детально розкажемо на спільному вебінарі від YouControl та ETERNA LAW.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: