fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар «Адаптивний та сталий ланцюг постачання для українських компаній на базі технологій SAP»

17/ 01/ 2024
  Компанія «САП Україна» запрошує Вас приєднатися до вебінару «Адаптивний та сталий ланцюг постачання для українських компаній на базі технологій SAP», який проводитиметься разом із компанією IPSM. На вебінарі ми поговоримо про інструменти SAP, напрямки змін і про нові підходи в діджиталізації роботи компаній стосовно ланцюга постачання / процесів закупівель. Серед спікерів вебінару будуть представники українських компаній «ДТЕК» та ДП «Медичні Закупівлі України», які вже перебудували власні ланцюги постачання за допомогою рішень SAP. Вебінар у форматі Онлайн буде проведено 25 січня о 10:00 – 11:30 за Київським часом. Більше інформації про вебінар – за лінком реєстрації. Чекатимемо на зустріч із Вами!

Компанія «САП Україна» запрошує Вас приєднатися до вебінару «Адаптивний та сталий ланцюг постачання для українських компаній на базі технологій SAP», який проводитиметься разом із компанією IPSM.

На вебінарі ми поговоримо про інструменти SAP, напрямки змін і про нові підходи в діджиталізації роботи компаній стосовно ланцюга постачання / процесів закупівель.

Серед спікерів вебінару будуть представники українських компаній «ДТЕК» та ДП «Медичні Закупівлі України», які вже перебудували власні ланцюги постачання за допомогою рішень SAP.

Вебінар у форматі Онлайн буде проведено 25 січня о 10:00 – 11:30 за Київським часом.

Більше інформації про вебінар – за лінком реєстрації.

Чекатимемо на зустріч із Вами!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: