fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Веб-курс з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної Торгівлі “Захист бізнесу в умовах форс-мажору. Контрактні зобов’язання і невиконання договорів”

30/ 04/ 2020
  Форс-мажорними обставинами є надзвичайні та невідворотні обставини, що обєктивно унеможливлюють виконання зобовязань, передбачених умовами договору (контракту, угоди тощо), обовязків згідно із законодавчими та іншими нормативними актами. Під час 10-го ювілейного вебінару Веб-курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної Торгівлі разом із експертами компанії Interlegal  поговорили про те, як захистити бізнес в умовах форс-мажору та які положення зафіксувати в умовах договору для того, щоб даний механізм був дійсним та поширювався на сторін контракту. Також зупинились детальніше на нормативно-правовому регулюванні питання в Україні та порядку отримання свідоцтва про форс-мажор. Так, для того, щоб форс-мажорне застереження мало очікуванний правовий ефект, необхідно керуватись правом країни, що регулює правовідносини за контрактом та передбачити усі тонкощі при формулюванні данного застереження. Дякуємо спікерам за актуальну інформацію, адже під час карантину багато компаній стикнулися з необхідністю коригування своїх договорів у тимчасових умовах діяльності. До зустрічі через тиждень!

Форс-мажорними обставинами є надзвичайні та невідворотні обставини, що об’єктивно унеможливлюють виконання зобов’язань, передбачених умовами договору (контракту, угоди тощо), обов’язків згідно із законодавчими та іншими нормативними актами.

Під час 10-го ювілейного вебінару Веб-курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної Торгівлі разом із експертами компанії Interlegal  поговорили про те, як захистити бізнес в умовах форс-мажору та які положення зафіксувати в умовах договору для того, щоб даний механізм був дійсним та поширювався на сторін контракту. Також зупинились детальніше на нормативно-правовому регулюванні питання в Україні та порядку отримання свідоцтва про форс-мажор. Так, для того, щоб форс-мажорне застереження мало очікуванний правовий ефект, необхідно керуватись правом країни, що регулює правовідносини за контрактом та передбачити усі тонкощі при формулюванні данного застереження.

Дякуємо спікерам за актуальну інформацію, адже під час карантину багато компаній стикнулися з необхідністю коригування своїх договорів у тимчасових умовах діяльності. До зустрічі через тиждень!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: