fbpx

Веб-курс з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної торгівлі: “Страхування яхти: види, особливості, приклади із практики”

14/ 05/ 2020
  Страхування яхти є практичною необхідністю в житті кожного власника яхти. Адже завжди існує ризик природних катаклізмів або травми на борту. На 13-му вебінарі Веб-курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної Торгівлі ми коротко зупинилися на основних видах страхового покриття для яхт у розрізі правил англійського страхування та розглянули найпоширеніші страхові випадки із практики. Так, розрізняють наступні основні види страхового покриття: Hull & Machinery (H&M) — страхування корпусу і устаткування/матеріалів. Поширюється на двигун, тендер яхти. Не поширюється на гроші, коштовності, предмети мистецтва. Виділяють H&M страхування ушкоджень, страхування повної загибелі (total loss), а також страхування повної загибелі і пошкоджень. Third Party Liability (TPL) — страхування цивільної відповідальності судновласника перед третіми особами, у тому числі за шкоду, заподіяну третім особам та/або їх майну, навколишньому середовищу, а також життю або здоровю людини. Однак, слід враховувати, що страховики роблять спеціальні гарантійні застереження (warranties), і їх порушення власником яхти, можуть призвести до невиплати страхового відшкодування при настанні страхового випадку. Тож, усім аматорам яхтингу та професійним яхтсменам бажаємо попутного вітру та найскорішого відкриття яхтового сезону!

Страхування яхти є практичною необхідністю в житті кожного власника яхти. Адже завжди існує ризик природних катаклізмів або травми на борту. На 13-му вебінарі Веб-курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної Торгівлі ми коротко зупинилися на основних видах страхового покриття для яхт у розрізі правил англійського страхування та розглянули найпоширеніші страхові випадки із практики. Так, розрізняють наступні основні види страхового покриття:

  • Hull & Machinery (H&M) — страхування корпусу і устаткування/матеріалів. Поширюється на двигун, тендер яхти. Не поширюється на гроші, коштовності, предмети мистецтва. Виділяють H&M страхування ушкоджень, страхування повної загибелі (total loss), а також страхування повної загибелі і пошкоджень.
  • Third Party Liability (TPL) — страхування цивільної відповідальності судновласника перед третіми особами, у тому числі за шкоду, заподіяну третім особам та/або їх майну, навколишньому середовищу, а також життю або здоров’ю людини.

Однак, слід враховувати, що страховики роблять спеціальні гарантійні застереження (warranties), і їх порушення власником яхти, можуть призвести до невиплати страхового відшкодування при настанні страхового випадку. Тож, усім аматорам яхтингу та професійним яхтсменам бажаємо попутного вітру та найскорішого відкриття яхтового сезону!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: