fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Веб-курс з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної Торгівлі: “Реєстрація яхт під зручними прапорами: який прапор обрати?”

16/ 04/ 2020
  Однією із обов’язкових дій при покупці яхти є вибір юрисдикції і зручного прапора для її подальшої реєстрації. На 7 вебінарі Веб-курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної торгівлі ми говорили про процедуру державної реєстрації, судові реєстри, переваги “зручних” прапорів, check-points при виборі прапору та багато іншого. Тож, при виборі прапора яхти необхідно врахувати: вид експлуатації яхти (комерційна або прогулянкова), її характеристики (вік, довжина, валова місткість, а також планований регіон плавання). Процедура державної реєстрації яхт регламентується ст. 91 Конвенції ООН з морского права 1982 року. Власник вправі обирати державний прапор на власний розсуд. Так, існують дві групи судових реєстрів: національні (закриті) та міжнародні (відкриті). Часто покупці яхт мають на меті зареєструвати яхту у міжнародному судовому реєстрі під зручним прапором, і у цьому є ряд переваг. Наприклад, податкові пільги, низькі реєстраційні сбори, спрощений порядок реєстрації, спрощені вимоги до технічного стану яхти тощо. Говорячи про зручні прапори, існують наступні групи країн: Класичні (Панама, Маршалові острови), Британські (Джерсі, Кайманові острови) та Європейські (Мальта, Латвія, Нідерланди). Сподіваємося, що дана інформація допоможе вам прийняти правильне рішення при покупці яхти своєї мрії! Дякуємо спікерам за корисні керомендації і до зустрічі на наступних вебінарах курсу!

Однією із обов’язкових дій при покупці яхти є вибір юрисдикції і зручного прапора для її подальшої реєстрації. На 7 вебінарі Веб-курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної торгівлі ми говорили про процедуру державної реєстрації, судові реєстри, переваги “зручних” прапорів, check-points при виборі прапору та багато іншого.

Тож, при виборі прапора яхти необхідно врахувати: вид експлуатації яхти (комерційна або прогулянкова), її характеристики (вік, довжина, валова місткість, а також планований регіон плавання). Процедура державної реєстрації яхт регламентується ст. 91 Конвенції ООН з морского права 1982 року. Власник вправі обирати державний прапор на власний розсуд. Так, існують дві групи судових реєстрів: національні (закриті) та міжнародні (відкриті). Часто покупці яхт мають на меті зареєструвати яхту у міжнародному судовому реєстрі під зручним прапором, і у цьому є ряд переваг. Наприклад, податкові пільги, низькі реєстраційні сбори, спрощений порядок реєстрації, спрощені вимоги до технічного стану яхти тощо. Говорячи про зручні прапори, існують наступні групи країн: Класичні (Панама, Маршалові острови), Британські (Джерсі, Кайманові острови) та Європейські (Мальта, Латвія, Нідерланди).

Сподіваємося, що дана інформація допоможе вам прийняти правильне рішення при покупці яхти своєї мрії! Дякуємо спікерам за корисні керомендації і до зустрічі на наступних вебінарах курсу!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: