fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Веб-курс з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної торгівлі: “Реєстрація компаній за кордоном, ведення реального бізнесу: Substance, релокейт бізнесу”

14/ 04/ 2020
  Створення бізнесу за кордоном — це питання, що потребує всебічного дослідження через свою складність, зокрема у питаннях податкового регулювання. На вебінарі Веб-курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної торгівлі 14 квітня розбирались у тонкощах ведення реального бізнесу за кордоном. Обговорили особливості обміну податковою інформацією, ризики для власників та норми відповідальності, засоби захисту активів, релокейт бізнесу, а також провели огляд податкових юрисдикцій. Пільгове податкове регулювання можливе за умови сабстенсу, або наявності у  компанії реального змісту (або фактичне перебування у державі реєстрації). Розрізняють формальний та економічний сабстенс. Також розглянули такий інструмент, як СRS, що був створений для міжнародного автоматичного обміну податковою інформацію. Більш того з метою протидії розмивання бази оподаткування та виведення прибутку з-під оподаткування на транснаціональному рівні, Організація Економічного Співробітництва та Розвитку розробила план BEPS, що імплементується і в Україні. Отже, сьогодні бізнесмен має право вести зовнішньоекономічну діяльність за допомогою будь-якої своєї іноземної компанії, але така діяльність має носити реальний економічний характер, а не переслідувати виключно мету зменшення податкового навантаження.

Створення бізнесу за кордоном — це питання, що потребує всебічного дослідження через свою складність, зокрема у питаннях податкового регулювання. На вебінарі Веб-курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної торгівлі 14 квітня розбирались у тонкощах ведення реального бізнесу за кордоном.

Обговорили особливості обміну податковою інформацією, ризики для власників та норми відповідальності, засоби захисту активів, релокейт бізнесу, а також провели огляд податкових юрисдикцій. Пільгове податкове регулювання можливе за умови сабстенсу, або наявності у  компанії реального змісту (або фактичне перебування у державі реєстрації). Розрізняють формальний та економічний сабстенс. Також розглянули такий інструмент, як СRS, що був створений для міжнародного автоматичного обміну податковою інформацію. Більш того з метою протидії розмивання бази оподаткування та виведення прибутку з-під оподаткування на транснаціональному рівні, Організація Економічного Співробітництва та Розвитку розробила план BEPS, що імплементується і в Україні.

Отже, сьогодні бізнесмен має право вести зовнішньоекономічну діяльність за допомогою будь-якої своєї іноземної компанії, але така діяльність має носити реальний економічний характер, а не переслідувати виключно мету зменшення податкового навантаження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: