fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Веб-курс з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної торгівлі: “Приватні інтереси власників бізнесу: приватність, успадкування, оплата за кредитом”

28/ 04/ 2020
  Відповідно до українського законодавства інформація про приватне життя особи віднесена до розряду конфіденційної. Так, під порушенням права розуміється втручання в особисте і сімейне життя, збір, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди (Ст. 32 Конституції України). Девятий вебінар Веб-курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної торгівлі був присвячений темі приватних інтересів власників бізнесу. Цього разу він носив виключно прикладний характер. Разом зі спікерами ми розлядали питання захисту приватного життя, захисту прав одного із батьків у суді, встановлення юридичного факту вступу у спадок, шахрайства у бізнесі та оплати за кредитом. Дякуємо усім за продуктивну та цікаву он-лайн зустріч! Бажаємо учасникам бути уважними та обережними не тільки у веденні бізнесу, але й у повсякденному житті. До зустрічі на наступних вебінарах курсу!

Відповідно до українського законодавства інформація про приватне життя особи віднесена до розряду конфіденційної. Так, під порушенням права розуміється втручання в особисте і сімейне життя, збір, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди (Ст. 32 Конституції України).

Дев’ятий вебінар Веб-курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної торгівлі був присвячений темі приватних інтересів власників бізнесу. Цього разу він носив виключно прикладний характер. Разом зі спікерами ми розлядали питання захисту приватного життя, захисту прав одного із батьків у суді, встановлення юридичного факту вступу у спадок, шахрайства у бізнесі та оплати за кредитом.

Дякуємо усім за продуктивну та цікаву он-лайн зустріч! Бажаємо учасникам бути уважними та обережними не тільки у веденні бізнесу, але й у повсякденному житті. До зустрічі на наступних вебінарах курсу!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: