fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Веб-курс з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної Торгівлі: “Безпека бізнесу під час обшуків та неправомірній діяльності органів влади”

21/ 05/ 2020
  Проведення обшуку - неприємний сюрприз та критичний момент, що може наражати на небезпеку бізнес та його власника. Адже це завжди конфлікт та активна протидія сторін. 21 травня на 15-му вебінарі Веб-курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної торгівлі ми поговорили про безпеку бізнесу при обшуках з практичної точки зору і розглянули способи попередження неправомірних дій працівників правоохоронних органів. Так, обшук проводиться з метою виявлення і фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, виявлення знарядь кримінального злочину або майна, яке було отримано в результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження осіб, що знаходяться у розшуку. Існують 3 законні способи отримання та надання інформації встановлених Кримінально-процесуальним Кодексом України (КПКУ): добровільне (ст. 93 КПКУ); добровільно-примусове (ст. 159 КПКУ); примусове (ст. 234 КПКУ). Також, в момент вручення ухвали про обшук зверніть увагу на дату винесення даної ухвали, з метою розуміння процесуальних строків проведення слідчої дії. Серед інших можливих рекомендацій для захисту ваших прав: Ознайомтесь і перепишіть дані посвідчень посадових осіб, які уповноважені проводити обшук/ тимчасовий доступ. Ознайомтеся з документом про склад слідчої групи. Особи, які не визначені в ухвалі суду на обшук і не включені в документ про склад слідчої групи, повинні перебувати за межами приміщення. Не бійтесь фіксувати хід слідчої дії на власну відеокамеру. Пам’ятайте, з перших хвилин обшуку від уважності до нюансів та миттєвих дій будуть залежати його розгортання та наслідки! Сподіваємося, що вищезгадані рекомендації стануть вам у нагоді та допоможуть захистити власні інтереси та майно.

Проведення обшуку – неприємний сюрприз та критичний момент, що може наражати на небезпеку бізнес та його власника. Адже це завжди конфлікт та активна протидія сторін.

21 травня на 15-му вебінарі Веб-курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної торгівлі ми поговорили про безпеку бізнесу при обшуках з практичної точки зору і розглянули способи попередження неправомірних дій працівників правоохоронних органів. Так, обшук проводиться з метою виявлення і фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, виявлення знарядь кримінального злочину або майна, яке було отримано в результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження осіб, що знаходяться у розшуку. Існують 3 законні способи отримання та надання інформації встановлених Кримінально-процесуальним Кодексом України (КПКУ): добровільне (ст. 93 КПКУ); добровільно-примусове (ст. 159 КПКУ); примусове (ст. 234 КПКУ). Також, в момент вручення ухвали про обшук зверніть увагу на дату винесення даної ухвали, з метою розуміння процесуальних строків проведення слідчої дії.

Серед інших можливих рекомендацій для захисту ваших прав:

  • Ознайомтесь і перепишіть дані посвідчень посадових осіб, які уповноважені проводити обшук/ тимчасовий доступ. Ознайомтеся з документом про склад слідчої групи.
  • Особи, які не визначені в ухвалі суду на обшук і не включені в документ про склад слідчої групи, повинні перебувати за межами приміщення.
  • Не бійтесь фіксувати хід слідчої дії на власну відеокамеру.

Пам’ятайте, з перших хвилин обшуку від уважності до нюансів та миттєвих дій будуть залежати його розгортання та наслідки! Сподіваємося, що вищезгадані рекомендації стануть вам у нагоді та допоможуть захистити власні інтереси та майно.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: