fbpx

Веб-курс з Транспорту, шиппінгу та міжнародної торгівлі :“Англійський комерційний арбітраж”

12/ 05/ 2020
  Лондон вже давно здобув славу зручного місця для проведення арбітражного процесу через свою репутацію та стабільність англійської правової системи. Так, матеріальні норми англійського торгового права найбільш часто використовуються при укладенні міжнародних торгівельних контактів. Тож, на 12-му вебінарі Веб-курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної Торгівлі разом зі спікерами юридичної служби “Interlegal” поговорили про англійський комерційний арбітраж та його безумовні переваги та недоліки, розглянули головні арбітражні інституції Англії, арбітражний договір та його значення для розгляду спору, арбітражні застереження та багато інших практичних питань. Серед очевидних плюсів арбітражу: можливість вибору арбітрів для розгляду спору (експертність); збереження часу; гнучка процедура; конфіденційність; відсутність необхідності залучення у процес адвоката або юриста. Серед мінусів: можливі затримки при подачі документів на початковому етапі. Також арбітраж дуже обмежений у заходах забезпечення позову, а його рішення мають юридичну силу тільки для учасників даного процесу. Більш того, сьогодні безумовним трендом залишаються спрощені арбітражні процедури (Small Claims Procedure). Вони допоможуть зменшити витрати сторін на арбітражний процес. Дякуємо спікерам за корисні поради, а учасникам за максимальну залученість та інтерес до заданої теми! Слідкуйте за нашими анонсами! Та до зустрічі на наступних вебінарах курсу!

Лондон вже давно здобув славу зручного місця для проведення арбітражного процесу через свою репутацію та стабільність англійської правової системи. Так, матеріальні норми англійського торгового права найбільш часто використовуються при укладенні міжнародних торгівельних контактів.

Тож, на 12-му вебінарі Веб-курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної Торгівлі разом зі спікерами юридичної служби “Interlegal” поговорили про англійський комерційний арбітраж та його безумовні переваги та недоліки, розглянули головні арбітражні інституції Англії, арбітражний договір та його значення для розгляду спору, арбітражні застереження та багато інших практичних питань. Серед очевидних плюсів арбітражу: можливість вибору арбітрів для розгляду спору (експертність); збереження часу; гнучка процедура; конфіденційність; відсутність необхідності залучення у процес адвоката або юриста. Серед мінусів: можливі затримки при подачі документів на початковому етапі. Також арбітраж дуже обмежений у заходах забезпечення позову, а його рішення мають юридичну силу тільки для учасників даного процесу. Більш того, сьогодні безумовним трендом залишаються спрощені арбітражні процедури (Small Claims Procedure). Вони допоможуть зменшити витрати сторін на арбітражний процес.

Дякуємо спікерам за корисні поради, а учасникам за максимальну залученість та інтерес до заданої теми! Слідкуйте за нашими анонсами! Та до зустрічі на наступних вебінарах курсу!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: