fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вчасно з Таксі Гепард

13/ 11/ 2020
  Компанія ТОВ «Транспорт и Логістика» ТМ «Таксі Гепард» надає послуги з перевезення пасажирів та вантажів з травня  2008 року. За роки праці на ринку таксі, компанія завоювала  репутацію відповідального та надійного партнера, забезпечуючи достойну якість транспортних послуг. Компанія має усі необхідні дозвільні документи та ліцензії для даного виду діяльності. Ми гарантуємо безпеку наших пасажирів: всі автомобілі та пасажири застраховані. Ми гарантуємо чистоту та комфорт у автомобілях. Всі автомобілі проходять технічний огляд . Надаємо повний звіт по поїздкам, Ви  зможете вести чіткий контроль витрат: по кожній поїздці, кожному співробітнику. Відмінна риса праці нашої компанії – робота по таксометру, що дозволяє  сплачувати кожен фактично пройдений кілометр, та в залежності від дорожнього трафіка змінити маршрут, вибрати найкоротший та найшвидший, об’їхати затори. Таким чином, розрахунок суми до сплати розраховується економічно обґрунтованим методом. Додаткові послуги, що ми готові надати: кур’єрська доставка (документів, матеріальних цінностей, вантажів), англомовні водії, подача мінівенів, автобусів, послуги драйвера та ін. Скористатися спеціальною пропозицією можна через особистий кабінет ЕВА.

Компанія ТОВ «Транспорт и Логістика» ТМ «Таксі Гепард» надає послуги з перевезення пасажирів та вантажів з травня  2008 року. За роки праці на ринку таксі, компанія завоювала  репутацію відповідального та надійного партнера, забезпечуючи достойну якість транспортних послуг. Компанія має усі необхідні дозвільні документи та ліцензії для даного виду діяльності.

Ми гарантуємо безпеку наших пасажирів: всі автомобілі та пасажири застраховані. Ми гарантуємо чистоту та комфорт у автомобілях. Всі автомобілі проходять технічний огляд .

Надаємо повний звіт по поїздкам, Ви  зможете вести чіткий контроль витрат: по кожній поїздці, кожному співробітнику.

Відмінна риса праці нашої компанії – робота по таксометру, що дозволяє  сплачувати кожен фактично пройдений кілометр, та в залежності від дорожнього трафіка змінити маршрут, вибрати найкоротший та найшвидший, об’їхати затори. Таким чином, розрахунок суми до сплати розраховується економічно обґрунтованим методом.

Додаткові послуги, що ми готові надати: кур’єрська доставка (документів, матеріальних цінностей, вантажів), англомовні водії, подача мінівенів, автобусів, послуги драйвера та ін.

Скористатися спеціальною пропозицією можна через особистий кабінет ЕВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: