fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Василь Міщенко призначений старшим юристом Aequo

11/ 10/ 2017
  ЮФ Aequo рада повідомити про призначення юриста Василя Міщенка на посаду старшого юриста. Василь Міщенко має великий досвід консультування з широкого кола питань національного та міжнародного оподаткування, управління податковими ризиками, а також податкового структурування угод. Він також брав участь у низці M&A угод, проектах корпоративної реструктуризації, а також у складних процедурах юридичного аудиту при здійсненні угод злиття та поглинання, консультував щодо різних корпоративних, комерційних та регуляторних питань. Міжнародні та національні рейтинги, включаючи World Tax, IFLR 1000, Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients рекомендують Василя Міщенка у сфері оподаткування. Legal 500 2017 відзначає його професійні досягнення та рекомендує як «Юриста нового покоління». «Підвищення Василя є логічним підсумком його професійних результатів і внеску в розвиток практики податкового права. Він зарекомендував себе як висококваліфікований юрист, що забезпечує високий рівень стандартів роботи фірми та турботи про клієнтів. Ми вітаємо Василя та бажаємо йому нових професійних досягнень», – коментує Денис Лисенко, керуючий партнер Aequo. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, MTS Ukraine, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group та ін. AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі у категорії розвитку бізнесу та обміну знаннями згідно з FT Innovative Lawyers 2016. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

ЮФ Aequo рада повідомити про призначення юриста Василя Міщенка на посаду старшого юриста.

Василь Міщенко має великий досвід консультування з широкого кола питань національного та міжнародного оподаткування, управління податковими ризиками, а також податкового структурування угод. Він також брав участь у низці M&A угод, проектах корпоративної реструктуризації, а також у складних процедурах юридичного аудиту при здійсненні угод злиття та поглинання, консультував щодо різних корпоративних, комерційних та регуляторних питань.

Міжнародні та національні рейтинги, включаючи World Tax, IFLR 1000, Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients рекомендують Василя Міщенка у сфері оподаткування. Legal 500 2017 відзначає його професійні досягнення та рекомендує як «Юриста нового покоління».

«Підвищення Василя є логічним підсумком його професійних результатів і внеску в розвиток практики податкового права. Він зарекомендував себе як висококваліфікований юрист, що забезпечує високий рівень стандартів роботи фірми та турботи про клієнтів. Ми вітаємо Василя та бажаємо йому нових професійних досягнень», – коментує Денис Лисенко, керуючий партнер Aequo.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, MTS Ukraine, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group та ін.

AEQUO названа юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі у категорії розвитку бізнесу та обміну знаннями згідно з FT Innovative Lawyers 2016.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся
до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: