fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вакцинація від COVID-19: EBA запускає інформаційний портал для бізнесу

20/ 04/ 2021
  Європейська Бізнес Асоціація разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запускає інформаційний портал з питань вакцинації проти COVID-19 для бізнесу – https://covidbiz.info/. Проєкт був створений за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). На порталі компанії можуть знайти актуальні дані щодо COVID-19, вакцинації та інших питань, пов’язаних зі здоров’ям.  Так, в одному місці зібрані поради від лікарів та експертів ЮНІСЕФ, офіційні матеріали від Міністерства охорони здоровя України, Центру громадського здоров’я та Комунікаційного центру вакцинації проти COVID-19 при Центрі. У представників бізнесу є можливість ознайомитися з експертними статтями, переглянути пояснювальні відео та завантажити макети брошур, які можна використовувати для інформування про вакцинацію працівників компаній. Інформаційна сторінка також містить розділ поширених запитань, що на даний момент гостро хвилюють роботодавців – від комерційних закупівель вакцини проти COVID-19 до особливостей проведення вакцинації співробітників, тощо. Якщо ви не змогли знайти відповідь на своє запитання або  у вас є додаткові пропозиції щодо інформаційного порталу, будь ласка, пишіть нам на covidinfo@eba.com.ua. Всім здоровя!    

Європейська Бізнес Асоціація разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запускає інформаційний портал з питань вакцинації проти COVID-19 для бізнесу – https://covidbiz.info/. Проєкт був створений за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

На порталі компанії можуть знайти актуальні дані щодо COVID-19, вакцинації та інших питань, пов’язаних зі здоров’ям.  Так, в одному місці зібрані поради від лікарів та експертів ЮНІСЕФ, офіційні матеріали від Міністерства охорони здоров’я України, Центру громадського здоров’я та Комунікаційного центру вакцинації проти COVID-19 при Центрі.

У представників бізнесу є можливість ознайомитися з експертними статтями, переглянути пояснювальні відео та завантажити макети брошур, які можна використовувати для інформування про вакцинацію працівників компаній.

Інформаційна сторінка також містить розділ поширених запитань, що на даний момент гостро хвилюють роботодавців – від комерційних закупівель вакцини проти COVID-19 до особливостей проведення вакцинації співробітників, тощо.

Якщо ви не змогли знайти відповідь на своє запитання або  у вас є додаткові пропозиції щодо інформаційного порталу, будь ласка, пишіть нам на covidinfo@eba.com.ua.

Всім здоров’я!

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: