fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

В ЮА «Абсолют» створено міжнародний департамент

29/ 10/ 2018
  Внаслідок проведеної реструктуризації бізнес-напрямків Юридичного агентства «Абсолют» прийнято рішення про обєднання департаменту міжнародного податкового планування з департаментом міжнародного права у єдину структурну одиницю – міжнародний департамент. З метою забезпечення оперативного обслуговування та комфортної реалізації стратегічних бізнес-цілей клієнтів, збільшено штатний склад фахівців, а також розроблено регламент надання послуг міжнародним департаментом. Повний спектр послуг міжнародного департаменту доступний клієнтам у Києві (БЦ «Сенатор») та Дніпрі (ТДК «Босфор»).

Внаслідок проведеної реструктуризації бізнес-напрямків Юридичного агентства «Абсолют» прийнято рішення про об’єднання департаменту міжнародного податкового планування з департаментом міжнародного права у єдину структурну одиницю – міжнародний департамент.

З метою забезпечення оперативного обслуговування та комфортної реалізації стратегічних бізнес-цілей клієнтів, збільшено штатний склад фахівців, а також розроблено регламент надання послуг міжнародним департаментом.

Повний спектр послуг міжнародного департаменту доступний клієнтам у Києві (БЦ «Сенатор») та Дніпрі (ТДК «Босфор»).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: