fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

В Україну надійшла гуманітарна допомога від компанії АрселорМіттал

17/ 05/ 2022
  Катажина Карч-Мончка, Голова Фундації охорони здоров’я АрселорМіттал у Польщі і Бартош Юрковський, директор компанії Medical Trade, медичний партнер Фундації Сьогодні місто Львів – великий гуманітарний хаб для всієї України – приймає допомогу від міжнародної корпорації АрселорМіттал на загальну суму майже 250 тисяч доларів. Це медичні засоби та обладнання, яких невідкладно потребують українські хірурги для надання медичної допомоги пораненим і цивільним жертвам війни в Україні. Перелік такого обладнання був складений за допомогою фахівців департаменту охорони здоров’я Львівської обласної військової адміністрації. Гуманітарну допомогу вже завантажили на складські майданчики і незабаром розподілять між хірургічними відділеннями лікарень Львова та Львівської області. «Міжнародний масштаб корпорації АрселорМіттал дозволив відшукати найнеобхідніше медичне обладнання в різних країнах світу – Польщі, Німеччині, Іспанії. За допомогою наших польських колег ми зібрали вантаж, транспортували його до Львова і сподіваємось, що медична допомога тут буде ще більш ефективною. Компанія АрселорМіттал вірить в Україну та робить все можливе, щоб підтримати країну та допомогти їй відновитися якнайшвидше», –  сказав гендиректор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо.   Серед нового медичного обладнання для львівських лікарень – німецький хірургічний електроінструмент. Це дві травматологічні ортопедичні дрилі, які спроектовані таким чином, щоб зменшити вібрацію при хірургічних втручаннях в роботі з політравмами. Також чотири електрокоагулятори – це спеціальний апарат, що спаює судини та зупиняє кровотечу під час операцій. Таке обладнання здатне працювати із судинами усіх діаметрів – від найменших до найбільших. Також компанія передала в Україну декілька тисяч спеціальних кровоспинних бандажів і бандажів для ран, антисептичних та кровоспинних пластирів. Раніше компанія АрселорМіттал внесла 1 мільйон доларів США до Фонду допомоги Національного банку України, який фінансує гуманітарні зусилля для підтримки цивільних жертв війни. Також завдяки платформі збору коштів Unicef вдалося зібрати майже 3 мільйони доларів США, після чого компанія подвоїла цю суму до 6 мільйонів доларів США. Ще мільйон доларів США компанія скерувала на забезпечення міста Кривий Ріг медикаментами та продуктами харчування. Ця партія гуманітарної допомоги вже на шляху до Кривого Рогу.

Катажина Карч-Мончка, Голова Фундації охорони здоров’я АрселорМіттал у Польщі і Бартош Юрковський, директор компанії Medical Trade, медичний партнер Фундації

Сьогодні місто Львів – великий гуманітарний хаб для всієї України – приймає допомогу від міжнародної корпорації АрселорМіттал на загальну суму майже 250 тисяч доларів. Це медичні засоби та обладнання, яких невідкладно потребують українські хірурги для надання медичної допомоги пораненим і цивільним жертвам війни в Україні. Перелік такого обладнання був складений за допомогою фахівців департаменту охорони здоров’я Львівської обласної військової адміністрації. Гуманітарну допомогу вже завантажили на складські майданчики і незабаром розподілять між хірургічними відділеннями лікарень Львова та Львівської області.

«Міжнародний масштаб корпорації АрселорМіттал дозволив відшукати найнеобхідніше медичне обладнання в різних країнах світу – Польщі, Німеччині, Іспанії. За допомогою наших польських колег ми зібрали вантаж, транспортували його до Львова і сподіваємось, що медична допомога тут буде ще більш ефективною. Компанія АрселорМіттал вірить в Україну та робить все можливе, щоб підтримати країну та допомогти їй відновитися якнайшвидше», –  сказав гендиректор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо.

01/

 

Серед нового медичного обладнання для львівських лікарень – німецький хірургічний електроінструмент. Це дві травматологічні ортопедичні дрилі, які спроектовані таким чином, щоб зменшити вібрацію при хірургічних втручаннях в роботі з політравмами. Також чотири електрокоагулятори – це спеціальний апарат, що спаює судини та зупиняє кровотечу під час операцій. Таке обладнання здатне працювати із судинами усіх діаметрів – від найменших до найбільших. Також компанія передала в Україну декілька тисяч спеціальних кровоспинних бандажів і бандажів для ран, антисептичних та кровоспинних пластирів.

Раніше компанія АрселорМіттал внесла 1 мільйон доларів США до Фонду допомоги Національного банку України, який фінансує гуманітарні зусилля для підтримки цивільних жертв війни. Також завдяки платформі збору коштів Unicef вдалося зібрати майже 3 мільйони доларів США, після чого компанія подвоїла цю суму до 6 мільйонів доларів США. Ще мільйон доларів США компанія скерувала на забезпечення міста Кривий Ріг медикаментами та продуктами харчування. Ця партія гуманітарної допомоги вже на шляху до Кривого Рогу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: