fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

В Україні з’явиться премія для стартапів та інвесторів – Mazepa Awards

26/ 11/ 2021
    Генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа засновує премію Mazepa Awards. Нею нагороджуватимуть технологічні компанії, котрі змінюють світ, та людей, які інвестують в інновації. Організатори обіцяють найбільшу подію у світі технологічних інвестицій в Україні. Нагородження переможців Mazepa Awards відбудеться 15 квітня. Їх оберуть в 10 номінаціях: Технологічна компанія року Стартап року Інвестор року Exit of the year Прорив року Інноватор в традиційній галузі Бізнес-інфлюенсер Втрачена можливість року ESG Champion Гран-прі Лонґ-листи тримають у таємниці, але організатори обіцяють оприлюднити деякі імена вже у грудні. У січні стануть відомі всі номінанти, а потім буде запущене онлайн-голосування. За його результатами сформують шорт-листи. У березні журі обере переможця в кожній номінації, окрім Гран-прі. Гран-Прі визначать самі гості церемонії нагородження: вони оберуть кращого з-поміж переможців у всіх номінаціях Mazepa Awards. Майбутнє української інвестиційної індустрії за інноваціями, говорить Ігор Мазепа. Тому він вирішив заснувати премію на перетині інвестицій та технологій. За 2020 рік експорт українських ІТ-послуг склав рекордні $5 млрд, що майже на 20% перевищує показник попереднього року. «IT і технології – нові золото і нафта. Цією премією ми зміщуємо фокус зі старих мільйонерів на нових мільярдерів. На наших очах змінюється обличчя еліти. Молоді леви піднімають сотні мільйонів на раундах та створюють мільярдні компанії з нуля. Їм треба допомагати, в них треба інвестувати. Створити успішну компанію з рівня стартапу – це надзвичайно складна робота, подібна до котіння кубу. Вона заслуговує найвищого визнання», – заявив Ігор Мазепа, гендиректор Concorde Capital.
01/

 

Генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа засновує премію Mazepa Awards. Нею нагороджуватимуть технологічні компанії, котрі змінюють світ, та людей, які інвестують в інновації.

Організатори обіцяють найбільшу подію у світі технологічних інвестицій в Україні. Нагородження переможців Mazepa Awards відбудеться 15 квітня. Їх оберуть в 10 номінаціях:

  • Технологічна компанія року
  • Стартап року
  • Інвестор року
  • Exit of the year
  • Прорив року
  • Інноватор в традиційній галузі
  • Бізнес-інфлюенсер
  • Втрачена можливість року
  • ESG Champion
  • Гран-прі

Лонґ-листи тримають у таємниці, але організатори обіцяють оприлюднити деякі імена вже у грудні. У січні стануть відомі всі номінанти, а потім буде запущене онлайн-голосування. За його результатами сформують шорт-листи. У березні журі обере переможця в кожній номінації, окрім Гран-прі. Гран-Прі визначать самі гості церемонії нагородження: вони оберуть кращого з-поміж переможців у всіх номінаціях Mazepa Awards.

Майбутнє української інвестиційної індустрії за інноваціями, говорить Ігор Мазепа. Тому він вирішив заснувати премію на перетині інвестицій та технологій. За 2020 рік експорт українських ІТ-послуг склав рекордні $5 млрд, що майже на 20% перевищує показник попереднього року.

«IT і технології – нові золото і нафта. Цією премією ми зміщуємо фокус зі старих мільйонерів на нових мільярдерів. На наших очах змінюється обличчя еліти. Молоді леви піднімають сотні мільйонів на раундах та створюють мільярдні компанії з нуля. Їм треба допомагати, в них треба інвестувати. Створити успішну компанію з рівня стартапу – це надзвичайно складна робота, подібна до котіння кубу. Вона заслуговує найвищого визнання», – заявив Ігор Мазепа, гендиректор Concorde Capital.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: