fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

В Україні створили онлайн-бібліотеку обкладинок світових ЗМІ про російсько-українську війну

27/ 05/ 2022
  We are Ukraine, англомовний репозиторій правди про Україну та повномасштабне вторгнення Росії в Україну, створили першу онлайн-бібліотеку шпальт з матеріалами про Україну, які виходили з 24 лютого 2022 року. Команда англомовного проєкту розпочала збирати обкладинки з перших днів війни, щоб одразу відстежувати, які новини потрапляють на перші шпальти світових ЗМІ, збирати історичні заголовки та матеріали видань, які гучно та у різний креативний спосіб висловили підтримку України, а також бачити наративи про висвітлення вторгнення Росії на територію України. Наразі на сайті вже зібрали та опублікували понад 3 387 обкладинок 141 світових медіа з 39 країн 20 мовами світу. За посиланням можна знайти добірку обкладинок англійською, французькою, німецькою, іспанською, італійською та іншими мовами, обравши відповідну країну, медіа та проміжок часу. Така бібліотека дозволяє не лише зібрати інформацію для історії, але і вчасно відстежувати частину інформаційних матеріалів, які з’являються у друкованих медіа та присутні на вулицях міст Європи та світу. Бібліотеку вдалося зібрати завдяки команді We are Ukraine у партнерстві з компанією Looqme. * * * We are Ukraine — англомовний репозиторій правди про Україну, який містить факти про російсько-українську війну, підтримку світової спільноти, культуру, історію, життєві історії людей, економіку та інші теми. Проєкт запустили 3 березня 2022 року як реакцію на потребу у збільшенні англомовної інформації та поширенні правди про події, що відбуваються в Україні. Усі матеріали спираються на перевірені першоджерела. Щоб розповідати світу більше про Україну та закликати до підтримки, команда готує власні матеріали, які активно використовує міжнародна спільнота. Ініціаторами проєкту є команда консалтингової групи One Philosophy та волонтери за підтримки IT-компанії Empat.

We are Ukraine, англомовний репозиторій правди про Україну та повномасштабне вторгнення Росії в Україну, створили першу онлайн-бібліотеку шпальт з матеріалами про Україну, які виходили з 24 лютого 2022 року.

Команда англомовного проєкту розпочала збирати обкладинки з перших днів війни, щоб одразу відстежувати, які новини потрапляють на перші шпальти світових ЗМІ, збирати історичні заголовки та матеріали видань, які гучно та у різний креативний спосіб висловили підтримку України, а також бачити наративи про висвітлення вторгнення Росії на територію України.

Наразі на сайті вже зібрали та опублікували понад 3 387 обкладинок 141 світових медіа з 39 країн 20 мовами світу.

За посиланням можна знайти добірку обкладинок англійською, французькою, німецькою, іспанською, італійською та іншими мовами, обравши відповідну країну, медіа та проміжок часу.

Така бібліотека дозволяє не лише зібрати інформацію для історії, але і вчасно відстежувати частину інформаційних матеріалів, які з’являються у друкованих медіа та присутні на вулицях міст Європи та світу.

Бібліотеку вдалося зібрати завдяки команді We are Ukraine у партнерстві з компанією Looqme.

* * *

We are Ukraine — англомовний репозиторій правди про Україну, який містить факти про російсько-українську війну, підтримку світової спільноти, культуру, історію, життєві історії людей, економіку та інші теми.

Проєкт запустили 3 березня 2022 року як реакцію на потребу у збільшенні англомовної інформації та поширенні правди про події, що відбуваються в Україні. Усі матеріали спираються на перевірені першоджерела.

Щоб розповідати світу більше про Україну та закликати до підтримки, команда готує власні матеріали, які активно використовує міжнародна спільнота.

Ініціаторами проєкту є команда консалтингової групи One Philosophy та волонтери за підтримки IT-компанії Empat.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: