fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

В Україні стартує міжнародний турнір з мобільних ігор Red Bull M.E.O.

03/ 12/ 2021
  Red Bull Mobile Esports Open повертається у новому сезоні! Великий відкритий турнір з кіберспортивних мобільних ігор у світі пройде вже вчетверте, минулого сезону у змаганні взяли участь 20 000 гравців. Цього разу гравці зі всієї України теж можуть позмагатись за перемогу! Red Bull Mobile Esports Open (Red Bull M.E.O.) - це найбільший у світі кіберспортивний турнір з мобільних ігор, в рамках якого борються гравці з понад 30 країн. Взяти участь у змаганні може будь-хто – як новачок, так і про-геймер. Від гравців потрібна лише наявність мобільного телефону!   В Україні в рамках Red Bull M.E.O. буде проведено турнір з PUBG Mobile, яка зарекомендувала себе як одна з найсерйозніших мобільних дисциплін. У PUBG Mobile учасникам належить зібрати загін із чотирьох гравців, знайти найкраще озброєння на карті та пережити всіх опонентів у режимі королівської битви. Команди по чотири гравці (відомі як Quads) стрибають на парашуті на віддалений острів, щоб битися до перемоги в режимі «переможець забирає все». Гравці повинні знайти свою власну зброю, транспортні засоби та припаси, а також перемогти на візуально і тактично насиченому полі бою, що змушує гравців перебувати в зоні гри, яка постійно зменшується. Збирай команду із чотирьох осіб, подавай заявку на участь та починай тренування: українські онлайн-кваліфікації розпочнуться вже 4 грудня. Турнір поділено на три етапи: національні кваліфікації, національний фінал та міжнародний фінал. В Україні пройде п’ять онлайн-кваліфікацій з 4 по 12 грудня. З кожної онлайн-кваліфікації до фіналу проходить по 4 команди. Національний фінал відбудеться 18 грудня. До призового фонду українського турніру увійдуть грошові призи, а також гарнітури HyperX Cloud Stinger™ Core, зарядні станції HyperX ChargePlay Base, брендовані куртки HyperX та HyperX Power Packs. Кращі чотири команди Національного фіналу також отримають право представити Україну в Міжнародному Європейському Онлайн Фіналі Red Bull M.E.O., що відбудеться 20 грудня і призовий фонд якого складатиме 10.000 євро. Подавай заявку на участь та починай свій кіберспортивний шлях разом з Red Bull M.E.O.Зареєструватися та дізнатися більше про турнір Red Bull M.E.O. можна за посиланням www.redbull.ua/meo. Український турнір Red Bull M.E.O. проводиться разом з Федерацією Кіберспорту України (UESF) та за підтримки медіа-партнерів iSport та UA-Футбол.

Red Bull Mobile Esports Open повертається у новому сезоні! Великий відкритий турнір з кіберспортивних мобільних ігор у світі пройде вже вчетверте, минулого сезону у змаганні взяли участь 20 000 гравців. Цього разу гравці зі всієї України теж можуть позмагатись за перемогу!

Red Bull Mobile Esports Open (Red Bull M.E.O.) – це найбільший у світі кіберспортивний турнір з мобільних ігор, в рамках якого борються гравці з понад 30 країн. Взяти участь у змаганні може будь-хто – як новачок, так і про-геймер. Від гравців потрібна лише наявність мобільного телефону!  

В Україні в рамках Red Bull M.E.O. буде проведено турнір з PUBG Mobile, яка зарекомендувала себе як одна з найсерйозніших мобільних дисциплін.

У PUBG Mobile учасникам належить зібрати загін із чотирьох гравців, знайти найкраще озброєння на карті та пережити всіх опонентів у режимі королівської битви. Команди по чотири гравці (відомі як Quads) стрибають на парашуті на віддалений острів, щоб битися до перемоги в режимі «переможець забирає все». Гравці повинні знайти свою власну зброю, транспортні засоби та припаси, а також перемогти на візуально і тактично насиченому полі бою, що змушує гравців перебувати в зоні гри, яка постійно зменшується. Збирай команду із чотирьох осіб, подавай заявку на участь та починай тренування: українські онлайн-кваліфікації розпочнуться вже 4 грудня.

Турнір поділено на три етапи: національні кваліфікації, національний фінал та міжнародний фінал.

В Україні пройде пять онлайн-кваліфікацій з 4 по 12 грудня. З кожної онлайн-кваліфікації до фіналу проходить по 4 команди. Національний фінал відбудеться 18 грудня.

До призового фонду українського турніру увійдуть грошові призи, а також гарнітури HyperX Cloud Stinger™ Core, зарядні станції HyperX ChargePlay Base, брендовані куртки HyperX та HyperX Power Packs.

Кращі чотири команди Національного фіналу також отримають право представити Україну в Міжнародному Європейському Онлайн Фіналі Red Bull M.E.O., що відбудеться 20 грудня і призовий фонд якого складатиме 10.000 євро.

Подавай заявку на участь та починай свій кіберспортивний шлях разом з Red Bull M.E.O.Зареєструватися та дізнатися більше про турнір Red Bull M.E.O. можна за посиланням www.redbull.ua/meo.

Український турнір Red Bull M.E.O. проводиться разом з Федерацією Кіберспорту України (UESF) та за підтримки медіа-партнерів iSport та UA-Футбол.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: