fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

В Україні стартує міжнародний CS:GO турнір Red Bull Flick!

17/ 09/ 2021
    Вже вдруге в Україні пройде Red Bull Flick – міжнародний турнір з CS:GO у форматі 2х2 з унікальним набором ландшафту, механік і карт! Реєстрація вже відкрита!! Цього року гравців чекають нові футуристичні карти, запеклі протистояння у CS:GO та шанс зіграти зі світовимизірками кіберспорту. Незмінними лишаються тільки формат турніру – 2 на 2, та мета — утримання контрольних точок. Взяти участь можуть команди з 2 людей, які спочатку зійдуться в онлайн-кваліфікаціях, щоб в разі перемоги потрапити у фінальні стадії турніру. Українські онлайн-кваліфікації, які проводитимуться разом з Федерацією Кіберспорту України (UESF), пройдуть 18 та 25 вересня, а також 2 та 10 жовтня. А 23 жовтня кращі команди кваліфікацій візьмуть участь у Національному онлайн-фіналі. Матчі Red Bull Flick 2021 пройдуть на пяти кастомних картах: Digital Archives, Control Room, City Palace, Sky Platform і Wi-nG:5. Що далі? 30 жовтня переможці українського Red Bull Flick візьмуть участь в міжнародній закритій кваліфікації для переможців з усіх країн-учасниць. Для виходу у Світовий Фінал українській команді необхідно буде увійти в ТОП-8 цього фінального раунду. Вирішальні протистояння влаштують 19-21 листопада в Гельсінкі, Фінляндія в офіційному змаганні Pro-AM Red Bull Flick Invitational, де фіналістам також доведеться боротися з 8 дуетами гравців з професійних кіберспортивних команд ENCE, Cloud9, G2, OG, FURIA і BIG. Дві кращі команди кожної української кваліфікації отримають призи від SteelSeries, а призовий фонд Міжнародного Гранд-фіналу - 50 000 €! Більше деталей про турнір та реєстрація тут: www.redbull.ua/flick. Red Bull Flick  – це турнір з CS:GO з новим ігровим режимом, створеним спеціально для команд з двох гравців. Основна мета в Red Bull Flick – захоплення і утримання однієї з трьох точок. Глобальний партнер із периферійного обладнання – SteelSeries. Локально турнір проводиться разом Федерацією Кіберспорту України та медіа-партнерами iSport та UA-Футбол. #RedBullFlick
01/

 

Вже вдруге в Україні пройде Red Bull Flick міжнародний турнір з CS:GO у форматі 2х2 з унікальним набором ландшафту, механік і карт! Реєстрація вже відкрита!!

Цього року гравців чекають нові футуристичні карти, запеклі протистояння у CS:GO та шанс зіграти зі світовимизірками кіберспорту. Незмінними лишаються тільки формат турніру – 2 на 2, та мета — утримання контрольних точок.

Взяти участь можуть команди з 2 людей, які спочатку зійдуться в онлайн-кваліфікаціях, щоб в разі перемоги потрапити у фінальні стадії турніру.

Українські онлайн-кваліфікації, які проводитимуться разом з Федерацією Кіберспорту України (UESF), пройдуть 18 та 25 вересня, а також 2 та 10 жовтня.

А 23 жовтня кращі команди кваліфікацій візьмуть участь у Національному онлайн-фіналі.

Матчі Red Bull Flick 2021 пройдуть на п’яти кастомних картах: Digital Archives, Control Room, City Palace, Sky Platform і Wi-nG:5.

Що далі?

30 жовтня переможці українського Red Bull Flick візьмуть участь в міжнародній закритій кваліфікації для переможців з усіх країн-учасниць. Для виходу у Світовий Фінал українській команді необхідно буде увійти в ТОП-8 цього фінального раунду.

Вирішальні протистояння влаштують 19-21 листопада в Гельсінкі, Фінляндія в офіційному змаганні Pro-AM Red Bull Flick Invitational, де фіналістам також доведеться боротися з 8 дуетами гравців з професійних кіберспортивних команд ENCE, Cloud9, G2, OG, FURIA і BIG.

Дві кращі команди кожної української кваліфікації отримають призи від SteelSeries, а призовий фонд Міжнародного Гранд-фіналу – 50 000 €!

Більше деталей про турнір та реєстрація тут: www.redbull.ua/flick.

Red Bull Flick  – це турнір з CS:GO з новим ігровим режимом, створеним спеціально для команд з двох гравців. Основна мета в Red Bull Flick – захоплення і утримання однієї з трьох точок. Глобальний партнер із периферійного обладнання – SteelSeries. Локально турнір проводиться разом Федерацією Кіберспорту України та медіа-партнерами iSport та UA-Футбол.

#RedBullFlick

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: