fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

В Україні стартував конкурс освітніх проєктів в IT з призовим фондом у 20 000 доларів США∗

02/ 02/ 2021
  У січні стартував національний конкурс грантових проєктів із розвитку IT-освіти України. Кращі ініціативи викладачів вищих навчальних закладів та їхніх студентів отримають гранти у розмірі до 4 000 доларів США кожен. Загальний фонд складає 20 000 доларів США. Взяти участь у конкурсі можуть команди від 3 до 5 повнолітніх учасників, які є працівниками чи слухачами одного вишу, а також  мають проєкт зі створення нового чи діджиталізації вже існуючого онлайн-курсу, організації онлайн-конференції чи серії вебінарів, впровадження інноваційних методів навчання, навчально-дослідницький (R&D) проєкт або інший проєкт, що відповідає меті та напрямам конкурсу. Організатором є ІТ-компанія GlobalLogic. “У межах ініціативи  GlobalLogic Education ми співпрацюємо з 19 ВНЗ України. Спільно відкрили 6 навчальних лабораторій, запустили 15 спільних навчальних програм, реалізували декілька R&D проєктів. Ми бачимо, що викладачі, аспіранти та студенти дуже зацікавлені у розвитку IT-освіти готові і мають цікаві ідеї та пропозиції Тому впевнений, що наша ініціатива продемонструє ефективність їхніх ідей на практиці” — прокоментував Євген Сакало, координатор університетської програми GlobalLogic в Україні, кандидат технічних наук, доцент. Подати заявку та ознайомитись з деталями конкурсу можна на сайті ініціативи GlobalLogic Education. Проєкти приймають до 14 лютого включно, а переможців  обере спеціально створена конкурсна комісія вже за місяць, до 14 березня. *за офіційним курсом Національного банку України, на дату укладення відповідних договорів про перерахування коштів благодійного гранту. Про компанію: GlobalLogic - лідер у сфері послуг по розробці цифрових продуктів. Ми допомагаємо нашим клієнтам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу. Обєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг та експертизу в різних галузях, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їх перехід до цифрового бізнесу майбутнього. У 2020 році GlobalLogic посіла перші місця в провідних рейтингах Кращий роботодавець в категорії IT. Серед них Randstad Employer Brand Research від Ancor, Кращий роботодавець від Ernst&Young, Репутаційні активісти від PR-Service, а також рейтинг від журналу Фокус. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться в Кремнієвій долині в США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Ми ділимося нашої глибокою експертизою з клієнтами у сферах комунікацій, автопрому, охорони здоровя, технологій, медіа та розваг, промисловості й напівпровідників.

У січні стартував національний конкурс грантових проєктів із розвитку IT-освіти України. Кращі ініціативи викладачів вищих навчальних закладів та їхніх студентів отримають гранти у розмірі до 4 000 доларів США кожен. Загальний фонд складає 20 000 доларів США.

Взяти участь у конкурсі можуть команди від 3 до 5 повнолітніх учасників, які є працівниками чи слухачами одного вишу, а також  мають проєкт зі створення нового чи діджиталізації вже існуючого онлайн-курсу, організації онлайн-конференції чи серії вебінарів, впровадження інноваційних методів навчання, навчально-дослідницький (R&D) проєкт або інший проєкт, що відповідає меті та напрямам конкурсу.

Організатором є ІТ-компанія GlobalLogic.

У межах ініціативи  GlobalLogic Education ми співпрацюємо з 19 ВНЗ України. Спільно відкрили 6 навчальних лабораторій, запустили 15 спільних навчальних програм, реалізували декілька R&D проєктів. Ми бачимо, що викладачі, аспіранти та студенти дуже зацікавлені у розвитку IT-освіти готові і мають цікаві ідеї та пропозиції Тому впевнений, що наша ініціатива продемонструє ефективність їхніх ідей на практиці” — прокоментував Євген Сакало, координатор університетської програми GlobalLogic в Україні, кандидат технічних наук, доцент.

Подати заявку та ознайомитись з деталями конкурсу можна на сайті ініціативи GlobalLogic Education. Проєкти приймають до 14 лютого включно, а переможців  обере спеціально створена конкурсна комісія вже за місяць, до 14 березня.

*за офіційним курсом Національного банку України, на дату укладення відповідних договорів про перерахування коштів благодійного гранту.

Про компанію:

GlobalLogic – лідер у сфері послуг по розробці цифрових продуктів. Ми допомагаємо нашим клієнтам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу. Об’єднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг та експертизу в різних галузях, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їх перехід до цифрового бізнесу майбутнього. У 2020 році GlobalLogic посіла перші місця в провідних рейтингах “Кращий роботодавець” в категорії IT. Серед них Randstad Employer Brand Research від Ancor, “Кращий роботодавець” від Ernst&Young, “Репутаційні активісти” від PR-Service, а також рейтинг від журналу Фокус. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться в Кремнієвій долині в США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Ми ділимося нашої глибокою експертизою з клієнтами у сферах комунікацій, автопрому, охорони здоров’я, технологій, медіа та розваг, промисловості й напівпровідників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: