fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

В Україні ринок ТВЕН є легальним на 99.9% – дослідження   

25/ 03/ 2024
  У дослідженні, проведеному незалежною дослідницькою агенцією NielsenIQ у першому кварталі 2024 року на замовлення Philip Morris International, 99,9% зібраних пачок тютюновмісних виробів для електричного нагрівання (ТВЕН) відповідали українському законодавству про маркування. У ході дослідження було проаналізовано загалом 600 пачок, виявлено лише одну упаковку, яка не відповідає вимогам законодавства, з маркуванням «Duty Free». Такий високий рівень дотримання вимог дозволяє припустити, що ринок ТВЕН в Україні працює переважно в рамках правового поля, на відміну від ринку звичайних сигарет. Незначну присутність незаконної торгівлі в ТВЕН можна пояснити складною технологією, необхідною для виробництва, яка є барєром для несанкціонованого виробництва. Збір пачок проходив з 12 по 24 лютого 2024 року у трьох великих містах України (Києві, Одесі та Львові). Це дослідження підтверджує результати попереднього опитування, проведеного у четвертому кварталі 2021 року, в якому також повідомлялося, що захворюваність за межами країни становить лише 0,1% у семи містах.

У дослідженні, проведеному незалежною дослідницькою агенцією NielsenIQ у першому кварталі 2024 року на замовлення Philip Morris International, 99,9% зібраних пачок тютюновмісних виробів для електричного нагрівання (ТВЕН) відповідали українському законодавству про маркування. У ході дослідження було проаналізовано загалом 600 пачок, виявлено лише одну упаковку, яка не відповідає вимогам законодавства, з маркуванням «Duty Free».

Такий високий рівень дотримання вимог дозволяє припустити, що ринок ТВЕН в Україні працює переважно в рамках правового поля, на відміну від ринку звичайних сигарет. Незначну присутність незаконної торгівлі в ТВЕН можна пояснити складною технологією, необхідною для виробництва, яка є бар’єром для несанкціонованого виробництва.

Збір пачок проходив з 12 по 24 лютого 2024 року у трьох великих містах України (Києві, Одесі та Львові). Це дослідження підтверджує результати попереднього опитування, проведеного у четвертому кварталі 2021 року, в якому також повідомлялося, що захворюваність за межами країни становить лише 0,1% у семи містах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: