fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

В тестовому режимі ЄКР для сплати митних платежів запрацює з 23 січня

18/ 01/ 2019
  До уваги бізнесу! З 23 січня розпочинається тестовий період роботи Єдиного казначейського рахунку для сплати підприємствами митних платежів. В період з 23 січня по 17 лютого цього року тестування  Єдиного казначейського рахунку діятиме виключно для Київської міської і обласної митниць. У період з 18 лютого по 15 березня тестовий період роботи розпочнеться на всіх митницях України. І всі компанії, зможуть звернутись до будь-якого митного посту, для того щоб спробувати якість нового митного сервісу. Після цього настане перехідний період до 15 квітня, коли можливо сплачувати митні платежі, як на старі так і на нові рахунки.   Починаючи з 16 квітня 2019 року необхідно використовувати лише ЄКР. Бізнес вже кілька років з нетерпінням чекає на запровадження саме єдиного рахунку! Адже наразі кожна митниця має власний казначейський рахунок. Тому підприємець, який здійснює митне оформлення у різних митницях (наприклад, Київській, Одеській, Львівській), має перераховувати митні платежі на три окремі рахунки. При запровадженні ЄКР підприємства отримають можливість перераховувати кошти авансом на один рахунок - ЄКР, подавати митні декларації на будь-якій митниці та списувати митні платежі з ЄКР. Європейська Бізнес Асоціація сподівається, що  ДФС і Державна казначейська служба успішно пройдуть фінальний етап тестування програмних комплексів та у зазначені терміни.

До уваги бізнесу! З 23 січня розпочинається тестовий період роботи Єдиного казначейського рахунку для сплати підприємствами митних платежів. В період з 23 січня по 17 лютого цього року тестування  Єдиного казначейського рахунку діятиме виключно для Київської міської і обласної митниць.

У період з 18 лютого по 15 березня тестовий період роботи розпочнеться на всіх митницях України. І всі компанії, зможуть звернутись до будь-якого митного посту, для того щоб спробувати якість нового митного сервісу.

Після цього настане перехідний період до 15 квітня, коли можливо сплачувати митні платежі, як на старі так і на нові рахунки.  

Починаючи з 16 квітня 2019 року необхідно використовувати лише ЄКР.

Бізнес вже кілька років з нетерпінням чекає на запровадження саме єдиного рахунку! Адже наразі кожна митниця має власний казначейський рахунок. Тому підприємець, який здійснює митне оформлення у різних митницях (наприклад, Київській, Одеській, Львівській), має перераховувати митні платежі на три окремі рахунки.

При запровадженні ЄКР підприємства отримають можливість перераховувати кошти авансом на один рахунок – ЄКР, подавати митні декларації на будь-якій митниці та списувати митні платежі з ЄКР.

Європейська Бізнес Асоціація сподівається, що  ДФС і Державна казначейська служба успішно пройдуть фінальний етап тестування програмних комплексів та у зазначені терміни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: