fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

В проекті Бюджету 2019 коштів на відшкодування старих сум ПДВ не передбачено

18/ 10/ 2018
  Станом на 18 жовтня в проекті Державного Бюджету на 2019 рік кошти на відшкодування «старих» сум ПДВ не закладені. Крім того, опублікована на офіційному веб-сайті ДФС України «таблиця» досі не є Тимчасовим реєстром заяв про повернення «старих» сум ПДВ. Така ситуація викликає стурбованість, адже бізнес неодноразово звертався з проханням повернути узгоджені суми ПДВ. Європейська Бізнес Асоціація звертається до Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України і ВРУ саме зараз, коли триває процес планування та погодження бюджету на наступний рік, з проханням передбачити конкретну суму в Державному бюджеті на повернення старих сум ПДВ. Якщо на даному етапі не врегулювати це питання, то протягом всього наступного року відшкодування здійснюватись не буде, оскільки коштів не було закладено. Бізнес-спільнота закликає зрушити це питання з мертвої точки та включити до бюджету хоча б частину суми, яку потрібно повернути бізнесу по заборгованостям, в розмірі – 1 млрд грн. Крім того, встановити запобіжники щодо спрямування цих коштів на непідконтрольні Україні території, щоб уникнути фінансування тероризму. На нашу думку, подальше відтермінування вирішення питання зарахування старих сум ПДВ до єдиного державного реєстру податкових накладних виглядатиме просто, як затягування ситуації у глухий кут. Нагадаємо що, заборгованість по старим сумам ПДВ становить близько 4,7 млрд грн.

Станом на 18 жовтня в проекті Державного Бюджету на 2019 рік кошти на відшкодування «старих» сум ПДВ не закладені. Крім того, опублікована на офіційному веб-сайті ДФС України «таблиця» досі не є Тимчасовим реєстром заяв про повернення «старих» сум ПДВ.

Така ситуація викликає стурбованість, адже бізнес неодноразово звертався з проханням повернути узгоджені суми ПДВ.

Європейська Бізнес Асоціація звертається до Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України і ВРУ саме зараз, коли триває процес планування та погодження бюджету на наступний рік, з проханням передбачити конкретну суму в Державному бюджеті на повернення старих сум ПДВ. Якщо на даному етапі не врегулювати це питання, то протягом всього наступного року відшкодування здійснюватись не буде, оскільки коштів не було закладено.

Бізнес-спільнота закликає зрушити це питання з мертвої точки та включити до бюджету хоча б частину суми, яку потрібно повернути бізнесу по заборгованостям, в розмірі – 1 млрд грн. Крім того, встановити запобіжники щодо спрямування цих коштів на непідконтрольні Україні території, щоб уникнути фінансування тероризму.

На нашу думку, подальше відтермінування вирішення питання зарахування старих сум ПДВ до єдиного державного реєстру податкових накладних виглядатиме просто, як затягування ситуації у глухий кут.

Нагадаємо що, заборгованість по старим сумам ПДВ становить близько 4,7 млрд грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: