fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

В інвесторів з’явилася можливість успішно протидіяти бюрократії

09/ 01/ 2018
  У компаній, які відкривають бізнес в Україні, з’явилася можливість протидіяти бюрократії у держвідомствах завдяки оранізаціям із захисту інвесторів. Нещодавно Рада бізнес-омбудсмена відреагувала на порушення Держгеонадрами термінів продовження дії спецдозволів Avellana Gold на розвідку закарпатського родовища поліметалів. Ще в березні 2017 року підприємства “Карпатська рудна компанія” та “Західна геолого-розвідувальна компанія”, які належать Avellana Gold, звернулися до Держгеонадр із заявами про продовження строку дії спецдозволів, які відомство безпідставно затримує, перешкоджаючи роботі компанії. Рада бізнес-омбудсмена не виявила порушень у заявці Avellana Gold та рекомендує Держгеонадрам повторно розглянути заяву і пакет документів про продовження строку дії спеціальних дозволів, якими володіє компанія. “Ми раді, що в Україні з’явився важіль впливу – Рада бізнес-омбудсмена, і спільно з UkraineInvest та Європейською Бізнес Асоціацією у бізнесу з’явився шанс боротися з бюрократією у владних структурах”, – зазначив Андрій Смолін, керівник українського офісу компанії Avellana Gold. Також Avellana Gold веде діалог з Посольством США в Україні та заручилася підтримкою урядової уповноваженої з питань інвестиціїй Оксани Маркарової у вирішенні бюрократичних проблем, з якими зіштовхуються іноземні інвестори.

У компаній, які відкривають бізнес в Україні, з’явилася можливість протидіяти бюрократії у держвідомствах завдяки оранізаціям із захисту інвесторів. Нещодавно Рада бізнес-омбудсмена відреагувала на порушення Держгеонадрами термінів продовження дії спецдозволів Avellana Gold на розвідку закарпатського родовища поліметалів.

Ще в березні 2017 року підприємства “Карпатська рудна компанія” та “Західна геолого-розвідувальна компанія”, які належать Avellana Gold, звернулися до Держгеонадр із заявами про продовження строку дії спецдозволів, які відомство безпідставно затримує, перешкоджаючи роботі компанії.

Рада бізнес-омбудсмена не виявила порушень у заявці Avellana Gold та рекомендує Держгеонадрам повторно розглянути заяву і пакет документів про продовження строку дії спеціальних дозволів, якими володіє компанія.

“Ми раді, що в Україні з’явився важіль впливу – Рада бізнес-омбудсмена, і спільно з UkraineInvest та Європейською Бізнес Асоціацією у бізнесу з’явився шанс боротися з бюрократією у владних структурах”, – зазначив Андрій Смолін, керівник українського офісу компанії Avellana Gold.

Також Avellana Gold веде діалог з Посольством США в Україні та заручилася підтримкою урядової уповноваженої з питань інвестиціїй Оксани Маркарової у вирішенні бюрократичних проблем, з якими зіштовхуються іноземні інвестори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: