fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

В гостях у RISOIL: підсумки Виїзного засідання Координаційної Ради Асоціації в Одесі

27/ 09/ 2023
    26 вересня 2023 року члени та співробітники Південноукраїнського офісу Європейської бізнес асоціації відвідали потужності компанії RISOIL. Візит відбулося в межах виїзного засідання Координаційної Ради Асоціації в Одесі за участі Голів комітетів. Гостям була проведена екскурсія потужностям експортно-імпортного терміналу, в ході якої дізналися багато цікавого про компанію. Risoil S.A. заснована у 2000 році в Женеві, Швейцарія. Відтоді здійснюються постійні інвестиції у розвиток портової інфраструктури України, а кількість співробітників зросла від 5 до 1000. Поетапно розбудовано один із найбільших терміналів з перевалки якісної олії та зернових в порту «Чорноморськ». З 2020 року послуги групи компаній розширились перевантаженням навалочних і тарно-штучних вантажів. У 2023 році команда RISOIL завершила один із найбільших інвестиційних проєктів галузі за останні роки. Це — єдиний в країні, враховуючи технологічні можливості, двосторонній пірс, розташований між причалами №10 та №11 в порту “Чорноморськ”. Також в ході зустрічі, Катерина Морозова, Керівник Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, проінформувала членів КР та Голів комітетів про підсумки активності Офісу у 3 кварталі 2023 та поділилась останніми напрацюваннями і здобутками. Особливу увагу під час обговорення приділили ідеям подальшого розвитку Асоціації у Південному регіоні та плануванню активності на 4 квартал. Щира подяка Валерію Шнуренко, Голові Робочої групи з корпоративної безпеки Асоціації в Одесі за сприяння в організації візиту та компанії RISOIL за гостинність! Також дякуємо всім присутнім за участь та палке обговорення нагальних питань бізнесу. Єднаймось, адже спільні зусилля сприяють розвитку та відновленню нашого регіону!
01/

 

26 вересня 2023 року члени та співробітники Південноукраїнського офісу Європейської бізнес асоціації відвідали потужності компанії RISOIL. Візит відбулося в межах виїзного засідання Координаційної Ради Асоціації в Одесі за участі Голів комітетів.

Гостям була проведена екскурсія потужностям експортно-імпортного терміналу, в ході якої дізналися багато цікавого про компанію. Risoil S.A. заснована у 2000 році в Женеві, Швейцарія. Відтоді здійснюються постійні інвестиції у розвиток портової інфраструктури України, а кількість співробітників зросла від 5 до 1000. Поетапно розбудовано один із найбільших терміналів з перевалки якісної олії та зернових в порту «Чорноморськ». З 2020 року послуги групи компаній розширились перевантаженням навалочних і тарно-штучних вантажів. У 2023 році команда RISOIL завершила один із найбільших інвестиційних проєктів галузі за останні роки. Це — єдиний в країні, враховуючи технологічні можливості, двосторонній пірс, розташований між причалами №10 та №11 в порту “Чорноморськ”.

Також в ході зустрічі, Катерина Морозова, Керівник Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, проінформувала членів КР та Голів комітетів про підсумки активності Офісу у 3 кварталі 2023 та поділилась останніми напрацюваннями і здобутками. Особливу увагу під час обговорення приділили ідеям подальшого розвитку Асоціації у Південному регіоні та плануванню активності на 4 квартал.

Щира подяка Валерію Шнуренко, Голові Робочої групи з корпоративної безпеки Асоціації в Одесі за сприяння в організації візиту та компанії RISOIL за гостинність! Також дякуємо всім присутнім за участь та палке обговорення нагальних питань бізнесу. Єднаймось, адже спільні зусилля сприяють розвитку та відновленню нашого регіону!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: