fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

В ЕВА відбулась зустріч з Олексієм Арестовичем

27/ 04/ 2022
  Сьогодні Європейська Бізнес Асоціація зустрілась із Радником керівника Офісу Президента України Олексієм Арестовичем. За попередніми прогнозами, липень та серпень можуть бути місяцями активної фази наступальних боїв, адже Україна скоро отримає зброю. Проте, прогнози є сприятливими та на користь України. Звісно, питання застосування тактичної ядерної зброї з боку рф відкидати не можна, особливо якщо Україна буде мати успіхи на фронті, так само як і хімічної зброї. Але навряд росія на це піде, розуміючи як відреагує світ, найімовірніше – виключно лякатимуть. Водночас, вже зараз можна констатувати, що інформаційну війну Україна виграла. І це підтверджують кращі світові фахівці. Також йшла мова про окремі області та протистояння там. Так, за словами Арестовича, Харків, Одесу, росіяни не візьмуть, але обстріли можуть мати місце. До Запоріжжя – не дійдуть, Придністров’я може бути ще однією невдалою спробою «самовбивства». Донеччину та Луганщину у України є шанс відвоювати воєнним шляхом, на Херсонщині ХНР – цілком реально може бути створено (тож зараз готується пам’ятка від влади як вести себе там, що може рахуватись злочином, тощо). Піднімались і економічні питання. Так, цього року економіка просяде на 45%. План на майбутнє – її реструктуризація та перебудова. А ще – максимальна дерегуляція та спрощення ведення бізнесу, а не заганяння в кут та збільшення податків. Зокрема, серед пропозицій, відновлення відшкодування ПДВ, скасування державного регулювання цін, до прикладу, на паливо, тощо.  Звісно, роботи попереду чимало: відновлення інфраструктури, логістики, тощо. Водночас, наразі питання щодо ситуації в портах піднімається на найвищому рівні, але, на жаль, їх навряд вдасться швидко розблокувати аби вивозити продукцію, тож розглядаються інші, альтернативні логістичні шляхи. Питання короткострокового виїзду чоловіків для бізнес-цілей вже поставлено, є перелік і він буде поступово розширюватись. Однак, домовились, що і Асоціація, зі свого боку, передасть відповідні пропозиції. Адже, так, є інформація, що воєнкомати не завжди в поспіху діють відповідно. В той же час, в контексті мобілізації, наразі потреб для третьої хвилі немає. Однак, загалом, країна і в перспективі буде тримати курс на мілітаризацію, адже з таким сусідом спокійно жити навряд буде можна. Щиро дякуємо Олексію Арестовичу за щиру та відкриту дискусію! Найближчим часом ми поділимось коментарями та пропозиціями по обговорюваним питанням від бізнесу.

Сьогодні Європейська Бізнес Асоціація зустрілась із Радником керівника Офісу Президента України Олексієм Арестовичем.

За попередніми прогнозами, липень та серпень можуть бути місяцями активної фази наступальних боїв, адже Україна скоро отримає зброю. Проте, прогнози є сприятливими та на користь України. Звісно, питання застосування тактичної ядерної зброї з боку рф відкидати не можна, особливо якщо Україна буде мати успіхи на фронті, так само як і хімічної зброї. Але навряд росія на це піде, розуміючи як відреагує світ, найімовірніше – виключно лякатимуть.

Водночас, вже зараз можна констатувати, що інформаційну війну Україна виграла. І це підтверджують кращі світові фахівці.

Також йшла мова про окремі області та протистояння там. Так, за словами Арестовича, Харків, Одесу, росіяни не візьмуть, але обстріли можуть мати місце. До Запоріжжя – не дійдуть, Придністров’я може бути ще однією невдалою спробою «самовбивства». Донеччину та Луганщину у України є шанс відвоювати воєнним шляхом, на Херсонщині ХНР – цілком реально може бути створено (тож зараз готується пам’ятка від влади як вести себе там, що може рахуватись злочином, тощо).

Піднімались і економічні питання. Так, цього року економіка просяде на 45%. План на майбутнє – її реструктуризація та перебудова. А ще – максимальна дерегуляція та спрощення ведення бізнесу, а не заганяння в кут та збільшення податків. Зокрема, серед пропозицій, відновлення відшкодування ПДВ, скасування державного регулювання цін, до прикладу, на паливо, тощо. 

Звісно, роботи попереду чимало: відновлення інфраструктури, логістики, тощо. Водночас, наразі питання щодо ситуації в портах піднімається на найвищому рівні, але, на жаль, їх навряд вдасться швидко розблокувати аби вивозити продукцію, тож розглядаються інші, альтернативні логістичні шляхи. Питання короткострокового виїзду чоловіків для бізнес-цілей вже поставлено, є перелік і він буде поступово розширюватись. Однак, домовились, що і Асоціація, зі свого боку, передасть відповідні пропозиції. Адже, так, є інформація, що воєнкомати не завжди в поспіху діють відповідно. В той же час, в контексті мобілізації, наразі потреб для третьої хвилі немає. Однак, загалом, країна і в перспективі буде тримати курс на мілітаризацію, адже з таким сусідом спокійно жити навряд буде можна.

Щиро дякуємо Олексію Арестовичу за щиру та відкриту дискусію! Найближчим часом ми поділимось коментарями та пропозиціями по обговорюваним питанням від бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: