fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

В ЕВА розпочинає роботу Комітет безпеки і захисту бізнесу

09/ 05/ 2022
  На сьогодні, питання безпеки в Україні вийшло на перший план – як для людей, так і задля забезпечення життєдіяльності та подальшої роботи бізнесу. Тож в рамках Європейської Бізнес Асоціації розпочинає роботу Комітет безпеки і захисту бізнесу, ціллю якого є обєднання спеціалістів з безпеки, правників, комплаєнс-офіцерів та інших ключових стейкхолдерів задля обміну досвідом у сфері надання комплексної безпекової допомоги бізнесу, взаємодії з представниками  правоохоронних та інших державних органів у питаннях порушення безпекових прав та інтересів субєктів господарювання. Крім того, формування експертної позиції у вирішенні безпекових проблем, сприяння підвищенню культури безпеки представників бізнесу та інвесторів, що засновані на кращих міжнародних практиках, галузевих стандартах та глобальній сертифікації. Світлана Михайловська. Заступниця директорки Європейської Бізнес Асоціації. Ми в Асоціації постійно прагнемо надавати платформу бізнесу для обговорення актуальних, важливих та болючих питань, платформу, де компанії можуть ділитись досвідом та врегульовувати в рамках законодавства, існуючі питання. Наразі, це питання – фізичної безпеки людей, інформаційної та юридичної безпеки, безпеки активів компаній, тощо. Минулого тижня ми провели першу, стартову зустріч з бізнесом, де і було надано старт роботі Комітету. Так, основними завданнями Комітету стане: - Створення платформи для діалогу та сприяння у формуванні дієвих механізмів Державно-Приватного Партнерства (ДПП) у сфері національної безпеки України. - Гармонізація законодавства України із нормами міжнародного безпекового права з метою забезпечення захисту ключових інтересів бізнесу від внутрішніх і зовнішніх загроз. - Надання практичних безпекових рекомендацій та допомога у формуванні стратегій компаній щодо підвищення ефективності політики безпеки та захисту корпоративних інтересів бізнесу. Якщо ви бажаєте долучитись до активності Комітету – пишіть на електронну адресу - [email protected] Все буде Україна!

На сьогодні, питання безпеки в Україні вийшло на перший план – як для людей, так і задля забезпечення життєдіяльності та подальшої роботи бізнесу.

Тож в рамках Європейської Бізнес Асоціації розпочинає роботу Комітет безпеки і захисту бізнесу, ціллю якого є об’єднання спеціалістів з безпеки, правників, комплаєнс-офіцерів та інших ключових стейкхолдерів задля обміну досвідом у сфері надання комплексної безпекової допомоги бізнесу, взаємодії з представниками  правоохоронних та інших державних органів у питаннях порушення безпекових прав та інтересів суб’єктів господарювання. Крім того, формування експертної позиції у вирішенні безпекових проблем, сприяння підвищенню культури безпеки представників бізнесу та інвесторів, що засновані на кращих міжнародних практиках, галузевих стандартах та глобальній сертифікації.

Світлана Михайловська Заступниця директорки Європейської Бізнес Асоціації
Ми в Асоціації постійно прагнемо надавати платформу бізнесу для обговорення актуальних, важливих та болючих питань, платформу, де компанії можуть ділитись досвідом та врегульовувати в рамках законодавства, існуючі питання. Наразі, це питання – фізичної безпеки людей, інформаційної та юридичної безпеки, безпеки активів компаній, тощо. Минулого тижня ми провели першу, стартову зустріч з бізнесом, де і було надано старт роботі Комітету.

Так, основними завданнями Комітету стане:

– Створення платформи для діалогу та сприяння у формуванні дієвих механізмів Державно-Приватного Партнерства (ДПП) у сфері національної безпеки України.

– Гармонізація законодавства України із нормами міжнародного безпекового права з метою забезпечення захисту ключових інтересів бізнесу від внутрішніх і зовнішніх загроз.

– Надання практичних безпекових рекомендацій та допомога у формуванні стратегій компаній щодо підвищення ефективності політики безпеки та захисту корпоративних інтересів бізнесу.

Якщо ви бажаєте долучитись до активності Комітету – пишіть на електронну адресу – [email protected]

Все буде Україна!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: