fbpx

В ЕВА обрано Президента та Віцепрезидентів на 2020 рік

17/ 12/ 2019
  Вчора, 16 грудня, відбулося перше засідання оновленого складу Правління Європейської Бізнес Асоціації. Однією із перших задач нового Правління було обрання Президента Асоціації. Так, ми раді повідомити, що Томаша Фіалу, Генерального директора інвестиційної компанії Dragon Capital, було переобрано Президентом Асоціації на 2020 рік. Віцепрезидентами Асоціації було обрано Тіберіу Діма, генерального директора BASF в Україні, та Олену Волошину, керівника діяльності Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні. Томаш Фіала Олена Волошина Тіберіу Діма Dragon Capital ICF BASF Нагадаємо, Президент очолює Правління, здобуваючи право представляти Асоціацію, а також приймати важливі управлінські рішення за підтримки колег – 14 генеральних директорів, які утворюють борд Асоціації. Щиро вітаємо Томаша Фіалу з пролонгацією президентства, а Тіберіу Діма та Олену Волошину з обранням. Бажаємо сил та наснаги на цих відповідальних посадах! Окрім виборів Президента, Правління прийняло рішення про вступ до складу Асоціації ще 18 компаній. Отже, станом на сьогодні до Асоціації входить вже 1118 членських компаній – представників великого та середнього бізнесу.

Вчора, 16 грудня, відбулося перше засідання оновленого складу Правління Європейської Бізнес Асоціації. Однією із перших задач нового Правління було обрання Президента Асоціації.

Так, ми раді повідомити, що Томаша Фіалу, Генерального директора інвестиційної компанії Dragon Capital, було переобрано Президентом Асоціації на 2020 рік. Віцепрезидентами Асоціації було обрано Тіберіу Діма, генерального директора BASF в Україні, та Олену Волошину, керівника діяльності Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні.

Томаш Фіала Олена Волошина Тіберіу Діма
Dragon Capital ICF BASF

Нагадаємо, Президент очолює Правління, здобуваючи право представляти Асоціацію, а також приймати важливі управлінські рішення за підтримки колег – 14 генеральних директорів, які утворюють борд Асоціації.

Щиро вітаємо Томаша Фіалу з пролонгацією президентства, а Тіберіу Діма та Олену Волошину з обранням. Бажаємо сил та наснаги на цих відповідальних посадах!

Окрім виборів Президента, Правління прийняло рішення про вступ до складу Асоціації ще 18 компаній. Отже, станом на сьогодні до Асоціації входить вже 1118 членських компаній – представників великого та середнього бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: