fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Усвідомлений підхід до вибору програмного забезпечення для ведення бухгалтерського обліку. Сучасна українська альтернатива FIT-Бюджет

08/ 06/ 2023
  Сьогодні все більше бюджетних установ усвідомлено підходять до вибору програмного забезпечення для ведення бухобліку. Раніше ринок був майже монополізованим, бо в основному були програми, які мали російське коріння, а українських розробок було небагато. Зараз ситуація змінюється. Зявляються сучасні альтернативні українські продукти. Однією з таких є FIT-Бюджет. Розробники - “Фактор-IT” - частина компанії - представника Асоціації Factor Group of Company, яка має понад 30-річний досвід у роботі з бухгалтерами України. Програма існує на ринку понад 5 років і вже має досить великий функціонал. Для отримання демо-доступу до програми FIT-Бюджет залишайте заявку на сайті: https://bit.ly/42l11Ws Завантажити презентацію: https://bit.ly/3Cd2N1a Також фахівці «Фактор-IT» створили та підтримують одні з найкрупніших ресурсів, сайти buhgalter911.com та i.factor.ua і портал для бюджетних установ buhgalter.com.ua, які щомісячно відвідують декілька мільйонів бухгалтерів.

Сьогодні все більше бюджетних установ усвідомлено підходять до вибору програмного забезпечення для ведення бухобліку. Раніше ринок був майже монополізованим, бо в основному були програми, які мали російське коріння, а українських розробок було небагато. Зараз ситуація змінюється. З’являються сучасні альтернативні українські продукти. Однією з таких є FIT-Бюджет. Розробники – “Фактор-IT” – частина компанії – представника Асоціації Factor Group of Company, яка має понад 30-річний досвід у роботі з бухгалтерами України. Програма існує на ринку понад 5 років і вже має досить великий функціонал.

Для отримання демо-доступу до програми FIT-Бюджет залишайте заявку на сайті: https://bit.ly/42l11Ws

Завантажити презентацію: https://bit.ly/3Cd2N1a

Також фахівці «Фактор-IT» створили та підтримують одні з найкрупніших ресурсів, сайти buhgalter911.com та i.factor.ua і портал для бюджетних установ buhgalter.com.ua, які щомісячно відвідують декілька мільйонів бухгалтерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: