fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Установче засідання Ради з підтримки підприємництва в умовах воєнного стану

16/ 02/ 2024
  Відбулося установче засідання Ради з підтримки підприємництва в умовах воєнного стану при Одеській ОВА, до складу якої увійшла керівниця Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації Катерина Морозова. Також в склад ради було включено керівництво Служби безпеки України в Одеській області, Територіального управління БЕБ в Одеській області, Територіального управління державного бюро розслідувань розташоване у місті Миколаєві, Одеської Держмитслужби, державної податкової служби та представників  Обєднання організацій роботодавців одеської області,  АМЕУ, Асоціації “Виноградарі, тощо.   Головною метою цієї ініціативи є консолідація зусиль держави та бізнесу в умовах воєнного стану, а також збереження та розвиток підприємницького потенціалу. Основними завданнями Ради буде проведення системного аналізу забезпечення в умовах воєнного стану права на підприємницьку діяльність, формування державної політики щодо гарантування права на підприємництво, а також напрацювання та внесення на розгляд керівництва пропозицій щодо шляхів розв’язання проблемних питань. Крім того, Рада покликана сприяти налагодженню ефективної взаємодії держави із суб’єктами господарювання, профільними громадськими об’єднаннями, а також поширенню найкращого міжнародного досвіду.   Це важливий крок на шляху до зміцнення підприємницького середовища в умовах війни. Разом ми зможемо подолати виклики та рухатися вперед до процвітання та розвитку. 

Відбулося установче засідання Ради з підтримки підприємництва в умовах воєнного стану при Одеській ОВА, до складу якої увійшла керівниця Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації Катерина Морозова. Також в склад ради було включено керівництво Служби безпеки України в Одеській області, Територіального управління БЕБ в Одеській області, Територіального управління державного бюро розслідувань розташоване у місті Миколаєві, Одеської Держмитслужби, державної податкової служби та представників  Об’єднання організацій роботодавців одеської області,  АМЕУ, Асоціації “Виноградарі, тощо.  

Головною метою цієї ініціативи є консолідація зусиль держави та бізнесу в умовах воєнного стану, а також збереження та розвиток підприємницького потенціалу. Основними завданнями Ради буде проведення системного аналізу забезпечення в умовах воєнного стану права на підприємницьку діяльність, формування державної політики щодо гарантування права на підприємництво, а також напрацювання та внесення на розгляд керівництва пропозицій щодо шляхів розв’язання проблемних питань. Крім того, Рада покликана сприяти налагодженню ефективної взаємодії держави із суб’єктами господарювання, профільними громадськими об’єднаннями, а також поширенню найкращого міжнародного досвіду.  

Це важливий крок на шляху до зміцнення підприємницького середовища в умовах війни. Разом ми зможемо подолати виклики та рухатися вперед до процвітання та розвитку. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: