fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Успішно запущено спільний проект Redcliffe Partners та Clifford Chance під назвою Legal Executive Course

29/ 05/ 2019
  24 травня 2019 року ми успішно запустили спільний проект Redcliffe Partners та Clifford Chance під назвою Legal Executive Course (LEC), який фокусується на міжнародних транзакціях та взаємодії понять українського й англійського права. Під час першої зустрічі ми розглянули декілька тем за англійським правом, зокрема, здійснення транзакцій, укладення договорів і загальновживану термінологію в рамках англійського права. В рамках першої сесії виступили Нік Флетчер, позаштатний радник Clifford Chance Варшава, та Рафаль Закржевскі, радник з питань банківського та фінансового права Clifford Chance Варшава. Нік – колишній партнер та старший юрист Clifford Chance, який займався угодами M&A та угодами прямого приватного інвестування, зосередившись на регіоні Центральної та Східної Європи. Рафаль – досвідчений юрист з питань банківського та фінансового права, який запровадив курс з вивчення законодавства щодо здійснення транзакцій в Кембриджському університеті (спільні підприємства та венчурний капітал, приватні та публічні угоди M&A і фінанси) і продовжує робити свій вклад в його розвиток. Зоряна Созанська-Матвійчук, партнер і керівник практики M&A Redcliffe Partners та солісітор Верховних судів Англії та Уельсу, була модератором сесії і ознайомила слухачів з практичним застосуванням аспектів обговорюваних тем в Україні. Ми вдячні гостям нашої першої сесії LEC і будемо раді бачити усіх зацікавлених на наступних зустрічах, де будуть обговорюватися такі теми як валютний контроль/лібералізація регулювання банківської діяльності в Україні, питання конкурентного законодавства України та інші теми українського й англійського права.

24 травня 2019 року ми успішно запустили спільний проект Redcliffe Partners та Clifford Chance під назвою Legal Executive Course (LEC), який фокусується на міжнародних транзакціях та взаємодії понять українського й англійського права. Під час першої зустрічі ми розглянули декілька тем за англійським правом, зокрема, здійснення транзакцій, укладення договорів і загальновживану термінологію в рамках англійського права.

В рамках першої сесії виступили Нік Флетчер, позаштатний радник Clifford Chance Варшава, та Рафаль Закржевскі, радник з питань банківського та фінансового права Clifford Chance Варшава. Нік – колишній партнер та старший юрист Clifford Chance, який займався угодами M&A та угодами прямого приватного інвестування, зосередившись на регіоні Центральної та Східної Європи. Рафаль – досвідчений юрист з питань банківського та фінансового права, який запровадив курс з вивчення законодавства щодо здійснення транзакцій в Кембриджському університеті (спільні підприємства та венчурний капітал, приватні та публічні угоди M&A і фінанси) і продовжує робити свій вклад в його розвиток. Зоряна Созанська-Матвійчук, партнер і керівник практики M&A Redcliffe Partners та солісітор Верховних судів Англії та Уельсу, була модератором сесії і ознайомила слухачів з практичним застосуванням аспектів обговорюваних тем в Україні.

Ми вдячні гостям нашої першої сесії LEC і будемо раді бачити усіх зацікавлених на наступних зустрічах, де будуть обговорюватися такі теми як валютний контроль/лібералізація регулювання банківської діяльності в Україні, питання конкурентного законодавства України та інші теми українського й англійського права.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: