fbpx

Успішно запущено спільний проект Redcliffe Partners та Clifford Chance під назвою Legal Executive Course

29/ 05/ 2019

24 травня 2019 року ми успішно запустили спільний проект Redcliffe Partners та Clifford Chance під назвою Legal Executive Course (LEC), який фокусується на міжнародних транзакціях та взаємодії понять українського й англійського права. Під час першої зустрічі ми розглянули декілька тем за англійським правом, зокрема, здійснення транзакцій, укладення договорів і загальновживану термінологію в рамках англійського права.

В рамках першої сесії виступили Нік Флетчер, позаштатний радник Clifford Chance Варшава, та Рафаль Закржевскі, радник з питань банківського та фінансового права Clifford Chance Варшава. Нік – колишній партнер та старший юрист Clifford Chance, який займався угодами M&A та угодами прямого приватного інвестування, зосередившись на регіоні Центральної та Східної Європи. Рафаль – досвідчений юрист з питань банківського та фінансового права, який запровадив курс з вивчення законодавства щодо здійснення транзакцій в Кембриджському університеті (спільні підприємства та венчурний капітал, приватні та публічні угоди M&A і фінанси) і продовжує робити свій вклад в його розвиток. Зоряна Созанська-Матвійчук, партнер і керівник практики M&A Redcliffe Partners та солісітор Верховних судів Англії та Уельсу, була модератором сесії і ознайомила слухачів з практичним застосуванням аспектів обговорюваних тем в Україні.

Ми вдячні гостям нашої першої сесії LEC і будемо раді бачити усіх зацікавлених на наступних зустрічах, де будуть обговорюватися такі теми як валютний контроль/лібералізація регулювання банківської діяльності в Україні, питання конкурентного законодавства України та інші теми українського й англійського права.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: