fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Уряд ліквідував Кримсько-Чорноморську та Азовську екологічні інспекції

29/ 01/ 2020
  Європейська Бізнес Асоціація вітає рішення Кабінету Міністрів України щодо ліквідації двох одіозних Державних екологічних інспекцій – Кримсько-Чорноморської та Азовської.   Замість поліпшення екологічної ситуації в Азовському та Чорному морях, за участі цих інспекцій мало не щотижня виникали скандали через неправомірні затримки суден у портах з корупційною метою, що окрім штучно-створених перепонів у веденні прозорого бізнесу сприяло і загальному погіршенню іміджу України на міжнародній арені. Так само, неправомірні перевірки у портах продовжувалися, незважаючи навіть на прийняття у березні 2019 року постанови КМУ «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності» №367 та на мораторій Президента України на екологічні перевірки у портах. Відтепер функція контролю в Чорному та Азовському морях буде передана до обласних інспекцій Донецької, Одеської, Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей. З цього часу, кожне затримання судна має бути санкціоновано керівником ДЕІ, а Мінекоенерго буде здійснювати моніторинг цієї діяльності. Асоціація вдячна за довгоочікуване реформування відомства та зниження тиску на бізнес-спільноту, зокрема, новому очільнику Державної екологічної інспекції Єгору Фірсову.

Європейська Бізнес Асоціація вітає рішення Кабінету Міністрів України щодо ліквідації двох одіозних Державних екологічних інспекцій – Кримсько-Чорноморської та Азовської.  

Замість поліпшення екологічної ситуації в Азовському та Чорному морях, за участі цих інспекцій мало не щотижня виникали скандали через неправомірні затримки суден у портах з корупційною метою, що окрім штучно-створених перепонів у веденні прозорого бізнесу сприяло і загальному погіршенню іміджу України на міжнародній арені.

Так само, неправомірні перевірки у портах продовжувалися, незважаючи навіть на прийняття у березні 2019 року постанови КМУ «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності» №367 та на мораторій Президента України на екологічні перевірки у портах.

Відтепер функція контролю в Чорному та Азовському морях буде передана до обласних інспекцій Донецької, Одеської, Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей. З цього часу, кожне затримання судна має бути санкціоновано керівником ДЕІ, а Мінекоенерго буде здійснювати моніторинг цієї діяльності.

Асоціація вдячна за довгоочікуване реформування відомства та зниження тиску на бізнес-спільноту, зокрема, новому очільнику Державної екологічної інспекції Єгору Фірсову.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: