fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine Talk Session: Секрети програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs

22/ 02/ 2022
  На talk session разом із Оленою Еро, менеджером проєкту підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу Unlimit Ukraine by EBA, розібрали умови участі та особливості програми Erasmus for Young Entrepreneurs. Метою програми ЄС з міжнародного обміну є надання можливості молодим або діючим підприємцям навчання у досвідчених керівників малого бізнесу в інших країнах-учасницях. Хто може брати участь: Нові підприємці, які планують створити свій власний бізнес або вже розпочали діяльність протягом останніх 3-х років. Досвідчені підприємці, які володіють чи управляють малим або середнім бізнесом в одній із країн-учасниць Програми (27 країн-членів Європейського Союзу, а також Албанія, Вірменія, Боснія та Герцеговина, Македонія, Ісландія, Чорногорія, Молдова, Сербія, Туреччина та Україна). Серед документів, які потрібно заповнити для участі у програмі: заява, резюме та бізнес-план власного проєкту. Слід підкреслити, що Erasmus for Young Entrepreneurs надає фінансову підтримку під час обміну, що допоможе покрити 75% витрат на стажування в іншій країні. Крім того, взяти участь у проєкті можуть і компанії, які розташовані в одній із країн-учасниць Програми, та мають бажання виступити приймаючою стороною, тобто запросити учасника з іншої країни на стажування. Якщо у Вас виникли питання щодо програми Erasmus for Young Entrepreneurs або бажаєте прийняти участь, пишіть на електронну адресу [email protected] Дякуємо за діалог та чекаємо на нових учасників!

На talk session разом із Оленою Еро, менеджером проєкту підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу Unlimit Ukraine by EBA, розібрали умови участі та особливості програми Erasmus for Young Entrepreneurs.

Метою програми ЄС з міжнародного обміну є надання можливості молодим або діючим підприємцям навчання у досвідчених керівників малого бізнесу в інших країнах-учасницях.

Хто може брати участь:

  • Нові підприємці, які планують створити свій власний бізнес або вже розпочали діяльність протягом останніх 3-х років.
  • Досвідчені підприємці, які володіють чи управляють малим або середнім бізнесом в одній із країн-учасниць Програми (27 країн-членів Європейського Союзу, а також Албанія, Вірменія, Боснія та Герцеговина, Македонія, Ісландія, Чорногорія, Молдова, Сербія, Туреччина та Україна).

Серед документів, які потрібно заповнити для участі у програмі: заява, резюме та бізнес-план власного проєкту. Слід підкреслити, що Erasmus for Young Entrepreneurs надає фінансову підтримку під час обміну, що допоможе покрити 75% витрат на стажування в іншій країні.

Крім того, взяти участь у проєкті можуть і компанії, які розташовані в одній із країн-учасниць Програми, та мають бажання виступити приймаючою стороною, тобто запросити учасника з іншої країни на стажування.

Якщо у Вас виникли питання щодо програми Erasmus for Young Entrepreneurs або бажаєте прийняти участь, пишіть на електронну адресу [email protected].

Дякуємо за діалог та чекаємо на нових учасників!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: