fbpx

Unlimit Ukraine: SME Hub – Одеса

14/ 11/ 2019
    А ми продовжуємо серію заходів по містах України разом з Raiffeisen Bank Aval. І цього разу ми в Одесі! Про те, як розібратися в оподаткування фізичних осіб-підприємців? Які підводні камені чинного податкового законодавства варто знати? Які нововведення до податкового кодексу готує команда нового Президента України? Нам розповіла Ніна Бец, провідний фахівець податкової практики юридичної компанії Ілляшев та Партнери. На заході SME Hub, який відбувся 14 листопада в Одесі, учасники проекту Unlimit Ukraine by EBA дізнались: хто може стати підприємцем та скільки триває реєстрація, поговорили про зміни, що стосуються платників єдиного податку та які види доходів не оподатковуються, про порядок ведення книги обліку. Також Ніна поділилась з учасниками стосовно порушень ФОПів, які можуть призвести до втрати на застосування єдиного податку. Ніна Бец детально розповіла про нововведення до податкового кодексу від команди Президента України: використання РРО та «кешбек», що робити якщо програмний РРО не працює або втратив зв’язок з сервером? Які штрафи загрожують ФОП та які документи можуть зацікавити інспектора праці? Ніна поділилася найпоширенішими порушеннями та зачепила тему податкових перевірок. Особлива подяка головному партнеру заходу Raiffeisen Bank Aval! Головний партнер Партнер
01/

 

А ми продовжуємо серію заходів по містах України разом з Raiffeisen Bank Aval. І цього разу ми в Одесі!

Про те, як розібратися в оподаткування фізичних осіб-підприємців? Які підводні камені чинного податкового законодавства варто знати? Які нововведення до податкового кодексу готує команда нового Президента України? Нам розповіла Ніна Бец, провідний фахівець податкової практики юридичної компанії Ілляшев та Партнери.

На заході SME Hub, який відбувся 14 листопада в Одесі, учасники проекту Unlimit Ukraine by EBA дізнались: хто може стати підприємцем та скільки триває реєстрація, поговорили про зміни, що стосуються платників єдиного податку та які види доходів не оподатковуються, про порядок ведення книги обліку. Також Ніна поділилась з учасниками стосовно порушень ФОПів, які можуть призвести до втрати на застосування єдиного податку.

Ніна Бец детально розповіла про нововведення до податкового кодексу від команди Президента України: використання РРО та «кешбек», що робити якщо програмний РРО не працює або втратив зв’язок з сервером? Які штрафи загрожують ФОП та які документи можуть зацікавити інспектора праці?

Ніна поділилася найпоширенішими порушеннями та зачепила тему податкових перевірок.

Особлива подяка головному партнеру заходу Raiffeisen Bank Aval!

Головний партнер

Партнер

Спікери

1 / 2
Ніна Бец
Керівник практики податкового права юридичної компанії «Ілляшев та Партнери»
Ліана Арзуманян
Керівник з питань продажів та підтримки клієнтів сегменту малого та мікробізнесу, Raiffeisen Bank Aval
Ніна Бец
Ліана Арзуманян

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: