fbpx

Unlimit Ukraine: SME Hub – Харків

18/ 10/ 2019
    А ми продовжуємо серію заходів по містах України разом з Raiffeisen Bank Aval. Цього разу ми у Харкові! Про сучасний digital marketing у системі продажів нам розповіла провідний бізнес тренер, CEO Citrine DMA та засновниця першої Instaschool Ukraine, Олена Ткачук. На заході SME Hub, який відбувся 17 жовтня у Харкові, учасники проекту Unlimit Ukraine by EBA дізнались, як правильно розробляти маркетингову стратегію  та поговорили про роль digital маркетингу в ній, розібрали який інструментарій digital маркетингу є ефективним для бізнесу та як змусити SMM працювати на бізнес, а не навпаки? Олена Ткачук поділилася лайфхаками про те, як зробити потенційних клієнтів реальними за допомогою цифрових комунікацій та звичайно не обійшли й тему показників KPI digital маркетингу. Особлива подяка головному партнеру заходу Raiffeisen Bank Aval. Головний партнер
01/

 

А ми продовжуємо серію заходів по містах України разом з Raiffeisen Bank Aval. Цього разу ми у Харкові!

Про сучасний digital marketing у системі продажів нам розповіла провідний бізнес тренер, CEO Citrine DMA та засновниця першої Instaschool Ukraine, Олена Ткачук.

На заході SME Hub, який відбувся 17 жовтня у Харкові, учасники проекту Unlimit Ukraine by EBA дізнались, як правильно розробляти маркетингову стратегію  та поговорили про роль digital маркетингу в ній, розібрали який інструментарій digital маркетингу є ефективним для бізнесу та як змусити SMM працювати на бізнес, а не навпаки?

Олена Ткачук поділилася лайфхаками про те, як зробити потенційних клієнтів реальними за допомогою цифрових комунікацій та звичайно не обійшли й тему показників KPI digital маркетингу.

Особлива подяка головному партнеру заходу Raiffeisen Bank Aval.

Головний партнер

Спікери

1 / 2
Олена Ткачук
Провідний бізнес тренер, Засновниця Citrine Digital Marketing Agency Instaschool Ukraine
Оксана Шахова
Регіональний Директор, Райффайзен Банк Аваль, Харків
Олена Ткачук
Оксана Шахова

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: