fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Унікальна пропозиція на придбання рекуператорів PRANA!

20/ 06/ 2024
  Давно планували встановити якісну систему вентиляції, щоб цілодобово насолоджуватися свіжим повітрям? До дня Конституції компанія PRANA підготували унікальну пропозицію на придбання рекуператорів! Тільки до 28 червня 2024 року діють спеціальні знижки до -30% на енергоефективні та сучасні рекуператори українського виробництва.  Не втрачайте нагоди придбати кращу систему smart-вентиляції для вашого дому чи офісу. Замовляйте PRANA, насолоджуйтесь комфортом та дихайте на повні груди! Кількість акційного товару обмежена! Більше деталей можете дізнатись на сайті Про PRANA  Компанія PRANA лідер на ринку децентралізованих смарт-систем вентиляції та допомагає людям дихати на повні груди чистим, свіжим повітрям. Сучасна людина проводить в закритих приміщеннях понад 90% свого часу. Замість свіжого повітря, ми вимушені дихати вуглекислим газом, виділеннями зі стін, підлогового покриття та меблів.  Проте краще рішення в такій ситуації встановити припливно-витяжні системи вентиляції з рекуперацією. Рекуператор PRANA простий у монтажі та керуванні. Має автоматичні режими роботи та запатентований мідний теплообмінник. Це дозволяє завжди дихати свіжим повітрям, при цьому не витрачаючи час на відкриття та закриття вікон чи швидке провітрювання.

Давно планували встановити якісну систему вентиляції, щоб цілодобово насолоджуватися свіжим повітрям?

До дня Конституції компанія PRANA підготували унікальну пропозицію на придбання рекуператорів!

Тільки до 28 червня 2024 року діють спеціальні знижки до -30% на енергоефективні та сучасні рекуператори українського виробництва. 

Не втрачайте нагоди придбати кращу систему smart-вентиляції для вашого дому чи офісу. Замовляйте PRANA, насолоджуйтесь комфортом та дихайте на повні груди!

Кількість акційного товару обмежена!

Більше деталей можете дізнатись на сайті

Про PRANA 

Компанія PRANA лідер на ринку децентралізованих смарт-систем вентиляції та допомагає людям дихати на повні груди чистим, свіжим повітрям.

Сучасна людина проводить в закритих приміщеннях понад 90% свого часу. Замість свіжого повітря, ми вимушені дихати вуглекислим газом, виділеннями зі стін, підлогового покриття та меблів. 

Проте краще рішення в такій ситуації встановити припливно-витяжні системи вентиляції з рекуперацією. Рекуператор PRANA простий у монтажі та керуванні. Має автоматичні режими роботи та запатентований мідний теплообмінник. Це дозволяє завжди дихати свіжим повітрям, при цьому не витрачаючи час на відкриття та закриття вікон чи швидке провітрювання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: